Home algemeen nieuws PC30: James Wade wint allerlaatste vloertoernooi van seizoen 2022

PC30: James Wade wint allerlaatste vloertoernooi van seizoen 2022

CAZOO GRAND SLAM OF DARTS ALDERSLEY LEISURE VILLAGE WOLVERHAMPTON PIC: LAWRENCE LUSTIG QUARTER FINAL JAMES WADE V ROB CROSS JAMES WADE IN ACTION

De allerlaatste Players Championship (30) van het seizoen staat op deze zaterdag 5 november op het programma. Er staan weer veel Nederlanders aan de start van dit vloertoernooi . In dit artikel zijn alle uitslagen en/of bijzonderheden van deze dag te vinden door middel van een liveblog. 

Hieronder zijn alle uitslagen van PC30 terug te vinden. 

Finale:
James Wade 8-6 Steve Beaton

Halve finales:
Steve Beaton 7-4 Dave Chisnall
James Wade 7-4 Martin Schindler

Kwartfinales:
Steve Beaton 6-4 Stephen Bunting
Dave Chisnall 6-5 Josh Rock
James Wade 6-5 Jermaine Wattimena
Martin Schindler 6-5 Connor Scutt

Laatste 16:
Stephen Bunting 6-4 Ross Smith
Steve Beaton 6-2 Mike de Decker
Josh Rock 6-3 Berry van Peer
Dave Chisnall 6-1 Chris Dobey
Jermaine Wattimena 6-5 Raymond van Barneveld
James Wade 6-1 Jamie Hughes
Connor Scutt 6-2 Andrew Gilding
Martin Schindler 6-2 Callan Rydz

Laatste 32:
Bord 1:
Ross Smith 6-5 Damon Heta
Bord 2:
Stephen Bunting 6-1 Geert Nentjes
Bord 3:
Mike de Decker 6-2 Radek Szaganski 
Bord 4:
Steve Beaton 6-3 James Wilson
Bord 5:
Berry van Peer 6-5 Scott Williams
Bord 6:
Josh Rock 6-5 Ron Meulenkamp
Bord 7:
Dave Chisnall 6-4 Keane Barry
Bord 8:
Chris Dobey 6-3 Jose de Sousa
Bord 9:
Raymond van Barneveld 6-3 Rob Cross
Bord 10:
Jermaine Wattimena 6-5 Daryl Gurney
Bord 11:
James Wade 6-3 Gian van Veen 
Bord 12:
Jamie Hughes 6-5 Gary Anderson
Bord 13:
Connor Scutt 6-5 Simon Whitlock
Bord 14:
Andrew Gilding 6-3 Kevin Doets
Bord 15:
Callan Rydz 6-5 Steve Lennon
Bord 16:
Martin Schindler 6-0 Madars Razma

Laatste 64:
Bord 1:
Damon Heta 6-1 Martijn Kleermaker
Ross Smith 6-4 Andy Boulton
Bord 2:
Stephen Bunting 6-5 Matt Campbell
Geert Nentjes 6-4 Mickey Mansell
Bord 3:
Radek Szaganski 6-4 Jon Worsley
Mike de Decker 6-4 Darren Webster
Bord 4:
James Wilson 6-3 Ryan Searle 
Steve Beaton 6-5 Nathan Rafferty
Bord 5:
Berry van Peer 6-0 Boris Krcmar
Scott Williams 6-1 John O’Shea
Bord 6:
Josh Rock 6-2 Ritchie Edhouse
Ron Meulenkamp 6-1 William O’Connor
Bord 7:
Dave Chisnall 6-0 Cameron Menzies
Keane Barry 6-2 Jules van Dongen
Bord 8:
Jose de Sousa 6-2 Jeff Smith
Chris Dobey 6-1 Brett Claydon
Bord 9:
Rob Cross 6-3 Max Hopp
Raymond van Barneveld 6-4 Ian White
Bord 10:
Jermaine Wattimena 6-1 Krysztof Ratajski
Daryl Gurney 6-3 Ryan Joyce
Bord 11:
Gian van Veen 6-4 Joe Cullen
James Wade 6-1 Shaun Wilkinson 
Bord 12:
Gary Anderson 6-2 Jack Main
Jamie Hughes 6-1 Adam Gawlas
Bord 13:
Connor Scutt 6-5 Peter Wright
Simon Whitlock 6-4 Karel Sedlacek 
Bord 14:
Andrew Gilding 6-2 Nathan Girvan
Kevin Doets 6-0 Gabriel Clemens
Bord 15:
Steve Lennon 6-5 Scott Waties
Callan Rydz 6-1 Gordon Mathers
Bord 16:
Martin Schindler 6-4 Richie Burnett
Madars Razma 6-2 Mario Vandenbogaerde

Laatste 128:
Bord 1:
Damon Heta 6-3 Mervyn King
Martijn Kleermaker 6-3 Ross Montgomery
Ross Smith 6-2 Ted Evetts
Andy Boulton 6-4 Kevin Burness
Bord 2:
Stephen Bunting 6-2 Luke Woodhouse
Matt Campbell 6-3 Graham Usher
Mickey Mansell 6-3 Martin Lukeman
Geert Nentjes 6-5 Kenny Neyens
Bord 3:
Jon Worsley 6-0 Jonny Clayton
Radek Szaganski 6-4 Alan Soutar
Mike De Decker 6-5 Brendan Dolan
Darren Webster 6-4 Scott Mitchell
Bord 4:
Ryan Searle 6-2 Rusty Rodriguez
James Wilson 6-2 Ricky Evans
Nathan Rafferty 6-2 Kim Huybrechts
Steve Beaton 6-2 John Brown
Bord 5:
Boris Krcmar 6-3 Nathan Aspinall
Berry van Peer 6-2 Jacques Labre
Scott Williams 6-1 Jurjen van der Velde
John O’Shea 6-4 Darius Labanauskas
Bord 6:
Josh Rock 6-2 Adam Hunt
Ritchie Edhouse 6-5 Bradley Brooks
Ron Meulenkamp 6-2 Adrian Lewis
William O’Connor 6-1 Stephen Burton
Bord 7:
Dave Chisnall 6-5 Jimmy Hendriks
Cameron Menzies 6-3 Keegan Brown
Keane Barry 6-5 Jim Williams
Jules van Dongen 6-5 Joe Murnan
Bord 8:
Jose de Sousa 6-4 Niels Zonneveld
Jeff Smith 6-1 Devon Petersen
Chris Dobey 6-4 Ricardo Pietreczko
Brett Claydon 6-4 John Michael
Bord 9:
Rob Cross 6-0 Dan Read
Max Hopp 6-5 William Borland
Ian White 6-4 Vincent van der Voort
Raymond van Barneveld 6-4 Jason Heaver
Bord 10:
Krzysztof Ratajski 6-1 Jake Jones
Jermaine Wattimena 6-1 Glen Durrant
Daryl Gurney 6-5 Jeffrey De Zwaan
Ryan Joyce 6-3 John Henderson
Bord 11:
Joe Cullen 6-2 Nick Fullwell
Gian van Veen 6-5 Jamie Clark
James Wade 6-2 Eddie Lovely
Shaun Wilkinson 6-4 Brian Raman 
Bord 12:
Gary Anderson 6-4 Dimitri van den Bergh
Jack Main 6-3 Justin Smith
Jamie Hughes 6-2 Rowby-John Rodriguez
Adam Gawlas 6-3 Florian Hempel
Bord 13:
Peter Wright 6-2 George Killington
Connor Scutt 6-2 Maik Kuivenhoven
Karel Sedlacek 6-5 Ryan Meikle
Simon Whitlock 6-1 Scott Taylor
Bord 14:
Andrew Gilding 6-3 David Evans
Nathan Girvan 6-4 Thibault Tricole
Gabriel Clemens 6-4 Luc Peters
Kevin Doets 6-3 Danny Jansen
Bord 15:
Steve Lennon 6-2 Dirk van Duijvenbode
Scott Waites 6-1 Peter Hudson
Callan Rydz 6-4 Steve West
Gordon Mathers 6-3 Danny Baggish
Bord 16:
Martin Schindler 6-3 Jelle Klaasen
Richie Burnett 6-1 Damian Mol
Madars Razma 6-2 Tony Martinez
Mario Vandenbogaerde 6-4 Mensur Suljovic

Door: Marcel Bus