Home Nederland Hoofdnieuws Na de loting is ook het speelschema van de Zuiderduin Masters bekend

Na de loting is ook het speelschema van de Zuiderduin Masters bekend

Zuiderduin

Na de loting is inmiddels ook het speelschema van de Zuiderduin Masters is inmiddels bekend. Danny noppert en Darryl Fitton zullen het toernooi aftrappen op vrijdag 6 december om 19:30 uur. Het volledig speelschema is hieronder te bekijken of zie hiervoor deze pagina op de website van de Zuiderduin Masters.

Op dit toernooi kunt u de 24 beste heren, 6 beste dames en 6 beste jeugdspelers uit het nationale en internationale dartscircuit in actie zien. Informatie over tickets, passe partouts en hotelboekingen en het toernooi kunt u vinden op: www.zuiderduinmasters.nl.

Vrijdag 6 december 
aanvang 19:30 uur – zaal open 18:45 uur:

match

group

player 1

 

player 2

result

1

G

Danny Noppert (NED)

Darryl Fitton (ENG)  

 

2

B -dames

Rilana Erades (NED)      

Anast. Dobromyslova (RUS)  

 

3

A

Martin Adams (ENG)

Jim Widmayer (USA)  

 

4

H

James Wilson (ENG)

Rick Hofstra (NED)  

 

5

A – jeugd

Pascol Roox (NED)

Brian Coenderaerts (BEL)  

 

6

C

Michel van der Horst (NED)

Scott Waites (ENG)  

 

7

A-dames

Sharon Prins (NED)

Trina Gulliver (ENG)  

 

8

E

Yordi Meeuwisse (NED)

Ross Montgomery (SCO)  

 

9

F

Jeffrey de Zwaan (NED)

Gary Robson (ENG)  

 

10

B – jeugd

Kevin Doets (NED)

Berry van Peer (NED)  

 

11

B

Martin Atkins (ENG)

Remco van Eijden (NED)  

 

12

D

Scott Mitchell (ENG)

Jan Dekker (NED)  

 

Zaterdag 7 december 
Middagsessie   aanvang 12:30 uur – zaal open  11:45 uur

match

group

player 1

 

player 2

result

13

G

Tony O’Shea (7) (ENG)

Verliezer wedstrijd 1  

 

14

B -dames

Deta Hedman (2) (ENG)     

Verliezer wedstrijd 2  

 

15

A

Stephen Bunting (1) (ENG)

Verliezer wedstrijd 3  

 

16

H

Geert De Vos (2) (BEL)

Verliezer wedstrijd 4  

 

17

A – jeugd

Colin Roelofs  (NED)

Verliezer wedstrijd 5  

 

18

C

Richie George (5) (ENG)

Verliezer wedstrijd 6  

 

19

A-dames

Aileen de Graaf (1) (NED)

Verliezer wedstrijd 7  

 

20

E

Robbie Green (3) (ENG)

Verliezer wedstrijd 8  

 

21

F

Alan Norris (6) (ENG)

Verliezer wedstrijd 9  

 

22

B – jeugd

Shaun Lovett (ENG)

Verliezer wedstrijd 10  

 

23

B

Benito v. d. Pas (8) (NED)

Verliezer wedstrijd 11  

 

24

D

Wesley Harms (4) (NED)

Verliezer wedstrijd 12  

 

Avondsessie    aanvang 19:30 uur – zaal open  18:45 uur

match

group

player 1

 

player 2

result

25

G

Winnaar wedstrijd 1

Tony O’Shea (7) (ENG)  

 

26

B -dames

Winnaar wedstrijd 2    

Deta Hedman (2) (ENG)   

 

27

A

Winnaar wedstrijd 3

Stephen Bunting (1) (ENG)  

 

28

H

Winnaar wedstrijd 4

Geert De Vos (2) (BEL)  

 

29

A – jeugd

Winnaar wedstrijd 5

Colin Roelofs  (NED)  

 

30

C

Winnaar wedstrijd 6

Richie George (5) (ENG)  

 

31

A-dames

winnaar wedstrijd 7

Aileen de Graaf (1) (NED)  

 

32

E

winnaar wedstrijd 8

Robbie Green (3) (ENG)  

 

33

F

winnaar wedstrijd 9

Alan Norris (6) (ENG)  

 

34

B – jeugd

winnaar wedstrijd 10

Shaun Lovett (ENG)  

 

35

B

winnaar wedstrijd 11

Benito v. d. Pas (8) (NED)  

 

36

D

winnaar wedstrijd 12

Wesley Harms (4) (NED)  

 

Zondag 8 december  
aanvang 12:00 uur – zaal open 11:15 uur

Kwartfinales Heren

match

group

player 1

 

player 2

result

37

 

Winnaar poule A

Winnaar poule B  

 

38

 

Winnaar poule C

Winnaar poule D   

 

39

 

Winnaar poule E

Winnaar poule F  

 

40

 

Winnaar poule G

Winnaar poule H  

 

Finale Jeugd

 

match

group

player 1

 

player 2

result

41

 

Winnaar poule A

Winnaar poule B  

 

Halve finale Heren

 

match

group

player 1

 

player 2

result

42

 

Winnaar wedstrijd 37

 Winnaar wedstrijd 38  

 

43

 

 Winnaar wedstrijd 39

 Winnaar wedstrijd 40  

 

Finale dames

 

match

group

player 1

 

player 2

result

44

 

Winnaar poule A

Winnaar poule B  

 

Finale Heren

match

group

player 1

 

player 2

result

45

 

Winnaar wedstrijd 42

Winnaar wedstrijd 43