Home Nederland Hoofdnieuws Owen Roelofs en Aileen de Graaf pakken titels Open Stedendriehoek

Owen Roelofs en Aileen de Graaf pakken titels Open Stedendriehoek

Owen Roelofs en Aileen de Graaf hebben de NDB ranking van het Open Stedendriehoek op hun naam geschreven. Roelofs won in de finale van Ivo Leeksma terwijl De Graaf in de eindstrijd Anca Zijlstra versloeg.

In de heren B finale was het Wesley Veenstra die met 4-1 te sterk was voor Jeroen Gorter. Cliff Ruiter, Arie van der Rassel en Geoffrey Weelink wonnen de titels bij de paradarters.

Het aantal deelnemers was 90 heren A, 106 heren B, 42 dames, 14 paradarters staand, 8 paradarts zittend en 27 paradarter specials.

Heren A
Laatste 16
Ivo Leeksma 4-2 Ahmad Ahmaddy
Dennie Olde Kalter 1-4 Ryan de Vreede
Patrick van den Boogaard 4-0 Arjan Konterman
Gillian Koehoorn 2-4 Jonny Nijs
Jelle Klaasen 4-3 Jurjen van der Velde
Davy van der Zande 1-4 Danny van Trijp
Patrick Peters 0-4 Gian van Veen
Kristiaan de Boer 0-4 Owen Roelofs

Kwartfinale
Ivo Leeksma 5-2 Ryan de Vreede
Patrick van den Boogaard 5-1 Jonny Nijs
Jelle Klaasen 4-5 Danny van Trijp
Gian van Veen 4-5 Owen Roelofs

Halve finale
Ivo Leeksma 5-4 Patrick van den Boogaard
Danny van Trijp 2-5 Owen Roelofs

Finale
Ivo Leeksma 1-2 in sets (2-3, 3-2, 1-3) Owen Roelofs

Alle uitslagen heren A 

Heren B
Finale
Jeroen Gorter 1-4 Wesley Veenstra

Alle uitslagen heren B

Dames
Laatste 16

Noa-Lynn van Leuven 3-0 Lincy Gloudemans
Carola Bruins 0-3 Adriana van Wijgerden-Vermaat
Anca Zijlstra 3-1 Floortje van Zanten
Vanessa Zuidema 1-3 Astrid Trouwborst
Aletta Wajer 1-3 Anne Dorrestijn
Anneloes Menger 0-3 Aileen de Graaf
Priscilla Steenbergen 3-0 Kyra Kluin
Desiree Gee 1-3 Kelly Streef

Kwartfinale
Noa-Lynn van Leuven 0-4 Adriana van Wijgerden-Vermaat
Anca Zijlstra 4-1 Astrid Trouwborst
Anne Dorrestijn 0-4 Aileen de Graaf
Priscilla Steenbergen 4-0 Kelly Streef

Halve finale
Adriana van Wijgerden-Vermaat 1-4 Anca Zijlstra
Aileen de Graaf 4-1 Priscilla Steenbergen

Finale
Anca Zijlstra 3-5 Aileen de Graaf

Alle uitslagen dames

Paradarters zittend
Kwartfinale

Ynske Snelleman 3-0 Martijn de Jong
Peter Westerhuis 2-3 Wilco Wassink
Carel Scholten 0-3 Anton van Hemert
Chanine Vriezen 0-3 Arie van der Rassel

Halve finale
Ynske Snelleman 1-3 Wilco Wassink
Anton van Hemert 0-3 Arie van der Rassel

Finale
Wilco Wassink 0-3 Arie van der Rassel

Alle uitlagen paradarters zittend

Paradarters staan
Kwartfinale
Michelovic van Velzen 3-0 Dennis Koster
Matthijs Wissink 0-3 Harm Mellies
Cliff Ruiter 3-0 Brian Wielaard
Dennis Hillebrand 1-3 Martijn Wouters

Halve finale
Michelovic van Velzen 3-1 Harm Mellies
Cliff Ruiter 3-2 Martijn Wouters

Finale
Michelovic van Velzen 2-3 Cliff Ruiter

Alle uitslagen paradarters staand

Specials
Kwartfinale
Jeffrey Oude Wesselink 2-1 Youri Liebrand
Geoffrey Weelink 2-0 Kick Oosterwijk
Albert Penninkhof 2-0 Daniël van den Burg
Fred Kupers 2-0 Rico Roters

Halve finale
Jeffrey Oude Wesselink 0-2 Geoffrey Weelink
Albert Penninkhof 1-2 Fred Kupers

Finale
Geoffrey Weelink 3-1 Fred Kupers

Alle uitslagen specials

Voor alle uitslagen van de meisjes, aspiranten en junioren klik hier.