Home Nederland Hoofdnieuws Oranjebar Mariahout kampioen van Nederland

Oranjebar Mariahout kampioen van Nederland

superleaguenederland

Oranjebar Mariahout is vandaag voor de derde keer op rij kampioen van Nederland geworden in de Superleague hoofdklasse, Oranjebar deed dit volledig op eigen kracht door The Legend Sneek in eigen huis met 3-7 te verslaan, een klein 160 km verder op in Wassenaar werd er een einde gemaakt aan het tijdperk United in de hoofdklasse, het team van o.a. Henny vd Ster, Willem Kralt en Wim Mink kwam in eigen huis niet verder dan 5-5 tegen Dart Team Venlo, United die snel in de wedstrijd al op 4-1 achterstand kwam kreeg wel diverse kansen zo miste Willem Kralt in de de beslissende leg van de roundrobin een 98 finish op dubbel 14, en in de 4e koppel miste Wim Mink bij 2-2 stand dubbel bull op een haartje voor een 132 finish, iedergeval wist Dart Team Venlo wel de dubbels goed te vinden waardoor zij uiteindelijk als eerste op 5 kwamen en United terugwijzen naar de overgansklasse, in de overgangsklasse B is Real Magic kampioen geworden zij wonnen in de uitwedstrijd bij Delft tegen van der Plank met 4-6, hierdoor promoveert Real Magic samen met Cafe Takema uit Coevorden naar de hoofdklasse.

Uitslagen

Hoofdklasse
The Legend Sneek 1 – Oranje Bar 1 Mariahout 3-7
Havenzicht 1 Ridderkerk – L&L Nederhemert 1 8-2
United Leiden – Dart Team Venlo 5-5

Dit is de eindstand

Rank Teams Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Voor/tegen Saldo Punten
1 Oranje Bar 1 Mariahout 13 9 1 3 84 – 46 38 28
2 L&L Nederhemert 1 13 7 3 3 68 – 62 6 24
3 Havenzicht 1 Ridderkerk 13 6 3 4 70 – 60 10 21
4 Dart Team Venlo 13 4 6 3 67 – 63 4 18
5 The Legend Sneek 1 13 4 3 6 58 – 72 -14 15
6 Blue Fingers Wapenveld 13 2 6 5 61 – 69 -8 12
7 United Leiden 13 3 3 7 58 – 72 -14 12

groen= kampioen van Nederland
rood= gedegradeerd naar overgangsklasse.

Overgangsklasse A
De Vrijbuiter Tripple Darts 1 Apeldoorn – Groeten uit Purmerend
Zalencentrum Mansier Oud Leusen – De Swan Heerhugowaard
Het Wapen van Vriezenveen – Tropicana 1 Deventer
Café Takema Coevorden – Nachtwacht II Overdinkel
Bosgenoegen 1 Ermelo – The Specials Groningen

Overgangsklasse B
Dartshop van der Plank Delft – Real Magic Tilburg 3-7 
Oranje Bar 2 Mariahout – De Zwaantjes Eindhoven
De Pepersteeg Roelofarendsveen – Dart Team Eindhoven
Nieuwegein All-Stars – The Fanatics Weert
The Switch DSWN Den Haag – Café SamSam Beek 5-5
 

Regioklasse Midden-Zuid
Paradiso Geldrop 1 – Lohengrin Den Bosch
Fitland Dartteam Mill – D.A.S. Dongen
RDO Darts 1 Ridderkerk – D’n Bes Schijndel
L&L Nederhemert 2 – Bruhézè Helmond-Brouwhuis
Sonny’s Darts Ridderkerk – Schoenmaten Oosterhout

 

Regioklasse Noord
Lucky Darters Rijssen – De Oale Jan Coevorden
Team Assen – Café Bolle Jan Emmen
The Legend Sneek 2 – Café de Stoof Zwolle
Team Hoekje Drachten – Laurels DC Raalte
Café Prins Kollumerzwaag – Joey’s Bar I Appingedam

 

Regioklasse Noord-West
Dartshop van der Plank Delft 2 – The Hornets II Noordwijkerhout
SLN Team de Flapcan Haarlem – The Fun Warriors Bussum
Café de Blauwe Lantaarn Zaandam – RDO Darts 2 Ridderkerk
The Bulldog’s Heerhugowaard – De Schot/Snowextreme Zaandam
Merv’s Alkmaar – Cobus Utregse Rebels Utrecht

 

Regioklasse Oost
’t Koetshuis Reek – Bosgenoegen SL 2 Ermelo 1-9 
SL Café de Nachtwacht Overdinkel – Café de Tol Duiven
Tropicana 2 Deventer – Café Kafé Doetinchem
Heze Tijgers Apeldoorn – DCM ’99 Millingen a/d Rijn
Ian’s Pub Apeldoorn – De Vrijbuiter Tripple Darts 2 Apeldoorn

 

Regioklasse Zuid
De Apollo Vlijmen – Maikies’s Madness Someren
Oranje Bar Mariahout 3 – t Vrijthof Oirschot
De Aanbeveling Berkel Enschot – Café The Paddock Deurne
De Salamander Dongen – Dart Team Venray
No-Score Den Bosch – Paradiso Geldrop 2

 

Regioklasse Zuid-West
DC Ambiance St. Jansteen – t Pleintje Stampersgat 9-1 
De Walrus Dordrecht – Havenzicht 2 Ridderkerk
R.D. / Tapperij Tijdloos Papendrecht – Bar de Belt Oost-Souburg 3-7 
Zero Darts Hellevoetsluis – SportPub Goes
The Super Giants Elite Spijkenisse – HVM Darts Middelburg

 

 

Voorbeschouwing Hoofdklasse

The Legend Sneek 1 – Oranje Bar 1 Mariahout (3-7)
Door het onverwachts uitvallen van Memory Almelo is The Legend Sneek veilig, deze wedstrijd zal alleen aan de kant van Oranjebar van zeer groot belang zijn, het gaat namelijk om titel prolongatie in de hoofdklasse oftwel de landstitel en dit voor de 3x op rij ! na even gesproken te hebben met captain vd Broek van Oranjebar heb ik begrepen dat het team morgen in oorlogssterkte afreist naar Sneek met Joey ten Berge, Willy van de Wiel, Braulio Roncero, Steve West en Eimardo van Engelen, dit word vuurwerk ! 

Havenzicht 1 Ridderkerk – L&L Nederhemert 1 (5-5) 
De mannen uit Ridderker hebben nog uitzicht op plaats 3 en dat betekend flink prijzengeld! dus ze zullen het L&L zeker niet makkelijk gaan maken, voor L&L is de landstitel nog haalbaar en dus zal L&L er alles aandoen om deze wedstrijd naar ze hand te zetten en bij een uitglijder van Oranjebar alsnog de titel op te strijken.

United Leiden – Dart Team Venlo (6-4)
Normaal gesproken zou ik al mijn geld op United hebben durven zetten in deze wedstrijd, wil het niet dat Henny van der Ster afwezig is en dat Dart Team Venlo nog zich heeft op plaats 3 in de competitie dus ook voor de Venlonaren betekend dit prijzengeld!, oei wat zal dit een spannend potje gaan worden, bij Leiden weet ik dat Jos Vasen de laatste twee wedstrijden belangrijke zaken heeft verricht en dat Elmer Kralt gister ook lekker op dreef was, bij Venlo draait het ook gewoon lekker de laatste wedstrijd werd gewonnen tegen Havenzicht dus het team steekt gewoon in goeie vorm.

 

Hoofdklasse  Kampioenschap gaat tussen Oranjebar en L&L Nederhermert, verschil is 1 punt
Overgangsklasse A Cafe Takema is al kampioen
Overgangsklasse B Kampioenschap gaat tussen Real Magic en SamSam teams staat gelijk alleen legdsaldo van Real Magic is veel beter
Regioklasse Midden-Zuid L&L 2 is al kampioen
Regioklasse Noord The Legend 2 is al kampioen
Regioklasse Noord-West De Schot/Snowextreme is al kampioen
Regioklasse Oost Bosgenoegen SL 2 is al kampioen
Regioklasse Zuid Oranjebar 3 is al kampioen
Regioklasse Zuid-West DC Ambiance is al kampioen