Home Nederland Hoofdnieuws Uitslagen overgansklasse, regioklasse speelweek 8

Uitslagen overgansklasse, regioklasse speelweek 8

superleaguenederland

Wij hebben van de Nederlandse Dartsbond weer alle officiele uitslagen ontvangen van speelweek 5 van de hoofdklasse en speelweek 8 van de overgansklasse en regioklasse.

 

 

 

 

 

 

Hoofdklasse

United Leiden – Havenzicht 1 Ridderkerk 3-7
Dart Team Venlo – Memory Almelo * Uitgesteld naar 16 januari
Oranje Bar 1 Mariahout – L&L Nederhemert 1 4-6
Blue Fingers Wapenveld – The Legend Sneek 1 5-5

Overgangsklasse A

Café Takema Coevorden – The Specials Groningen 9-1
De Vrijbuiter Tripple Darts 1 Apeldoorn – Bosgenoegen 1 Ermelo 2-8
Groeten uit Purmerend – De Swan Heerhugowaard 9-1
Zalencentrum Mansier Oud Leusen – Tropicana 1 Deventer 1-9
Het Wapen van Vriezenveen – Nachtwacht II Overdinkel 2-8

Overgangsklasse B

Nieuwegein All-Stars – Café SamSam Beek 4-6
Dartshop van der Plank Delft – The Switch DSWN Den Haag 1-9
Real Magic Tilburg – De Zwaantjes Eindhoven 10-0
Dart Team Eindhoven – Oranje Bar 2 Mariahout 1-9
De Pepersteeg Roelofarendsveen – The Fanatics Weert * Uitgesteld door weersomstandigheden 

Midden-Zuid

L&L Nederhemert 2 – Schoenmaten Oosterhout * Uitgesteld door weersomstandigheden 
Paradiso Geldrop 1 – Sonny’s Darts Ridderkerk 6-4
Lohengrin Den Bosch – D.A.S. Dongen 2-8
Fitland Dartteam Mill – D’n Bes Schijndel 4-6
RDO Darts 1 Ridderkerk – Bruhézè Helmond-Brouwhuis 4-6

Noord

Team Hoekje Drachten – Joey’s Bar I Appingedam 2-8
Lucky Darters Rijssen – Café Prins Kollumerzwaag * Uitgesteld door weersomstandigheden 
De Oale Jan Coevorden – Café Bolle Jan Emmen 4-6
Team Assen – Café de Stoof Zwolle * Uitgesteld door weersomstandigheden 
The Legend Sneek 2 – Laurels DC Raalte 9-1

Noord-West

The Bulldog’s Heerhugowaard – Cobus Utregse Rebels Utrecht * Uitgesteld door weersomstandigheden 
Dartshop van der Plank Delft 2 – Merv’s Alkmaar * Uitgesteld door weersomstandigheden 
The Hornets II Noordwijkerhout – The Fun Warriors Bussum 4-6
SLN Team de Flapcan Haarlem – RDO Darts 2 Ridderkerk 6-4
Café de Blauwe Lantaarn Zaandam – De Schot/Snowextreme Zaandam 2-8

Oost

Heze Tijgers Apeldoorn – De Vrijbuiter Tripple Darts 2 Apeldoorn 4-6
’t Koetshuis Reek – Ian’s Pub Apeldoorn 8-2
Bosgenoegen SL 2 Ermelo – Café de Tol Duiven 8-2
SL Café de Nachtwacht Overdinkel – Café Kafé Doetinchem 4-6 
Tropicana 2 Deventer – DCM ’99 Millingen a/d Rijn 5-5

Zuid

Paradiso Geldrop 2 – De Salamander Dongen 7-3
De Apollo Vlijmen – No-Score Den Bosch 7-3
Maikies’s Madness Someren – t Vrijthof Oirschot 1-9
Oranje Bar Mariahout 3 – Café The Paddock Deurne 8-2
De Aanbeveling Berkel Enschot – Dart Team Venray * Uitgesteld door weersomstandigheden 

Zuid-West

Zero Darts Hellevoetsluis – HVM Darts Middelburg 8-2
DC Ambiance St. Jansteen – The Super Giants Elite Spijkenisse 8-2
t Pleintje Stampersgat – Havenzicht 2 Ridderkerk 4-6
De Walrus Dordrecht – Bar de Belt Oost-Souburg 6-4
R.D. / Tapperij Tijdloos Papendrecht – SportPub Goes 5-5

* Uitgesteld door weersomstandigheden. Teams kunnen in onderling overleg de wedstrijd op 16 of 30 januari inhalen.