Home Nederland Hoofdnieuws Volledige deelnemerslijst van Champions League of Darts bekend

Volledige deelnemerslijst van Champions League of Darts bekend

CLoD

Op zaterdag 8 september zal in Hotel Zuiderduin weer de Champions League of Darts worden gespeeld. Het betreft de vijfde editie en wederom zal deze bestaan uit 5 toernooien die naast elkaar worden georganiseerd. 

Heren singles
De winnaar plaatst zich direct voor de Zuiderduin Masters 2012, de Winmau World Masters 2012 en play-offs Lakeside 2013.

Dames singles
De winnaar plaatst zich direct voor de Zuiderduin Masters 2012, de Winmau World Masters 2012 en play-offs Lakeside 2013.

Jongens singles (14 t/m 17 jaar)
De winnaar plaatst zich direct voor de Zuiderduin Masters Youth 2012 en de Winmau World Masters 2012.

Meisjes singles (t/m 17 jaar)
De winnares plaatst zich direct voor de Winmau World Masters 2012.

Aspirant singles (jongens t/m 13 jaar)
De winnaar wint een Vip-arrangement voor drie personen tijdens de 
Zuiderduin Masters 2012.

Hieronder de deelnemerslijst aan de finaledag van de Champions League of Darts 2012.

Heren

lidorgan.

Robbert Treffers bdc
Andries Sterk bdc
Marco Tak dba
Coen Phillipson dba
Wilbert van Koerten dbmn
Swen van Altena dbmn
Kevin Harms donhn
Rob Radsma donhn
Dirk Mertens dvk
Remon Hurrebrink dvo
Michael Stoeten dvo
Lesley Geertsma dvo
Michel van der Horst dvs
Edion Jake dvs
Danny Noppert fdb
Rick Hofstra fdb
Dennie Bos fdb
Mark Faassen kdo
Joppe Bakens kdo
Hermie van Orsouw pdb
Bobby Biemans pdb
Jeroen van Die rd
Frank Hoelen rdb
Henk Dozeman sdc
Craig Jackson sdc
Sven van Dun tdv
Jan Huiskens tdv
Michel van den Bongard vdo
Jelger Tuinstra zdf
Ferry van Veen dbbr
Sam Denis dbbr
Nick van der Linden dbbr
Dirk van Duijvenbode dswn
Vincent van der Meer dswn
Mike Zuydwijk dswn
Carlos Vrije dswn
Yordi Meeuwisse dswn
Henk Westerhof dogd
Marc Bloem dogd
Wouter Rietveld dora
Remco van Eijden dora
Anoop Ramdajal rdo
Roy Gokoel rdo

Dames

lidorgan.

Bettie Lenting bdc
Marianne van Loenen dba
Tamara Versteeg dba
Aileen de Graaf dbmn
Petra  Marcus dbmn
Marjolein Tammer donhn
Borg Jansen donhn
Samantha Rupke dvk
Ellen Nijveld dvo
Sacha Dassen dvo
Melissa Landkroon dvo
Nancy Hertogs dvs
Jacqueline Draaisma fdb
Mieke de Jong fdb
Melanie Boersma fdb
Tessa Schepers kdo
Anca Zijlstra kdo
Anneke Kuijten pdb
Daisy van Driel rd
Ria Niemeijer rdb
Femke van Zuiden sdc
Sharon Roosen tdv
Kerstien de Vries vdo
Jessica Geldof zdf
Anita Rog dswn
Jessie Böhmers dswn
Sharon Prins dswn
Lesley Siegers dswn
Xaviera van Ankeren dogd
Rilana Erades dbbr
Tamara Schuur dbbr
Floortje van Zanten dora
Mieke de Boer dora
Debby de Vos rdo
(Vervanger van) Francis Hoenselaar rdo

Junioren

lidorgan.

Kevin Doets dba
Danny Bakker dba
Kevin  Vonk dbmn
Roy Prins donhn
Joey van den Berg donhn
Aaron van Leuven dvk
Damien Gerrits dvo
Boyd Hoevenberg dvo
Mats Gies fdb
Remon Wouters fdb
Santino Broer pdb
Patrick van den Boogaard rd
Lars Fransen rdb
Sven Groen sdc
Colin Flikweert zdf
Jeffrey de Zwaan dswn
Mitchell Kamps dswn
Mitchell van den Heuvel dswn
Kevin Voornhout dogd
Wesley Koolhaas dora
Tim v.d Poel dora
Jordy Korver dora
Davey Monsees dora
Marnix de Beer rdo
Perry Jagan rdo

Meisjes

lidorgan.

Marilou Daamen bdc
Vera Speth dba
Marieke Woord dba
Samantha  Klein dbmn
Sharon Prins donhn
Sharon Jansen donhn
Melanie Fatels dvk
Laura Wind dvo
Claudia Spenkelink dvo
Melissa de Vries fdb
Xandra Mollema fdb
Kimberly Giepmans pdb
Kaylee van de Steen rdb
Fenna Bouwman dswn
Joyce Schuurman dswn
Louise Bunk dswn
Sandy Gerbes dora

Aspiranten

lidorgan.

Kenzo Fernandes Pereira dba
Maarten Dirk Woord dba
Justin van Tergouw dbmn
Wesley Hurrebrink dvo
Fabian Schrijver dvo
Gijsbert van Malsen fdb
Jitse van der Wal fdb
Colin Roelofs rdb
Jan Poorter Jr. dswn
Bobbie Voornhout dogd
Kelvin Veldhoen rdo
Mike van Duijvenbode rdo