Home PDC Dit zijn de 96 namen die in actie komen op het PDC...

Dit zijn de 96 namen die in actie komen op het PDC WK 2022

PDC

Vanavond zal de loting voor het PDC WK 2022 worden voltrokken en nadat eerder vandaag het laatste kwalificatietoernooi werd gespeeld zijn inmiddels ook alle namen bekend.

James Wilson, Boris Krcmar en Nick Kenny hebben zich op het laatste moment alsnog gekwalificeerd en daarmee kunnen we hieronder de volledige deelnemerslijst opmaken.

Ook dit jaar zullen we weer een Dartpoule organiseren voor het PDC WK. Je kunt je alvast gratis inschrijven via poules.com/dartfreakz.

PDC WK 2022 deelnemers
PDC Order of Merit top 32
Gerwyn Price (Wales)
Peter Wright (Scotland)
Michael van Gerwen (Netherlands)
James Wade (England)
Dimitri Van den Bergh (Belgium)
Gary Anderson (Scotland)
Jose de Sousa (Portugal)
Jonny Clayton (Wales)
Michael Smith (England)
Nathan Aspinall (England)
Rob Cross (England)
Krzysztof Ratajski (Poland)
Joe Cullen (England)
Dave Chisnall (England)
Ryan Searle (England)
Stephen Bunting (England)
Dirk van Duijvenbode (Netherlands)
Danny Noppert (Netherlands)
Luke Humphries (England)
Simon Whitlock (Australia)
Mervyn King (England)
Daryl Gurney (Northern Ireland)
Brendan Dolan (Northern Ireland)
Glen Durrant (England)
Gabriel Clemens (Germany)
Mensur Suljovic (Austria)
Ian White (England)
Devon Petersen (South Africa)
Vincent van der Voort (Netherlands)
Chris Dobey (England)
Damon Heta (Australia)
Kim Huybrechts (Belgium)

ProTour Order of Merit Qualifiers
Callan Rydz (England)
Ross Smith (England)
Raymond van Barneveld (Netherlands)
Ryan Joyce (England)
Adrian Lewis (England)
Scott Mitchell (England)
Alan Soutar (Scotland)
Martijn Kleermaker (Netherlands)
Darius Labanauskas (Lithuania)
Ritchie Edhouse (England)
Luke Woodhouse (England)
Jamie Hughes (England)
Maik Kuivenhoven (Netherlands)
Rowby-John Rodriguez (Austria)
Steve Beaton (England)
William O’Connor (Ireland)
Ricky Evans (England)
Keane Barry (Ireland)
Jason Heaver (England)
William Borland (Scotland)
Ron Meulenkamp (Netherlands)
Steve Lennon (Ireland)
Rusty-Jake Rodriguez (Austria)
Lewy Williams (Wales)
Florian Hempel (Germany)
Jermaine Wattimena (Netherlands)
Joe Murnan (England)
Ryan Meikle (England)
Chas Barstow (England)
Ted Evetts (England)
Adam Hunt (England)
Jason Lowe (England)

International Qualifiers
Lisa Ashton (England)
Roman Benecky (Czech Republic)
Bradley Brooks (England)
Matt Campbell (Canada)
Lourence Ilagan (Philippines)
Boris Koltsov (Russia)
Nitin Kumar (India)
Royden Lam (Hong Kong)
Chris Landman (Netherlands)
Daniel Larsson (Sweden)
Danny Lauby (USA)
Paul Lim (Singapore)
Charles Losper (South Africa)
John Michael (Greece)
John Norman Jnr (Canada)
Madars Razma (Latvia)
Diogo Portela (Brazil)
Ben Robb (New Zealand)
Juan Francisco Rodriguez (Spain)
Martin Schindler (Germany)
Fabian Schmutzler (Germany)
Fallon Sherrock (England)
Toyokazu Shibata (Japan)
Jeff Smith (Canada)
Ky Smith (Australia)
Raymond Smith (Australia)
Lihao Wen (China)
Jim Williams (Wales)
Yuki Yamada (Japan)
James Wilson (England)
Boris Krcmar (Croatia)
Nick Kenny (Wales)