Home PDC Dubbelslag Van der Voort, ook Vandenbogaerde naar Gibraltar Darts Trophy

Dubbelslag Van der Voort, ook Vandenbogaerde naar Gibraltar Darts Trophy

BETFRED WORLD MATCHPLAY 2020 MARSHALL ARENA, MILTON KEYNES PIC LAWRENCE LUSTIG ROUND 2 DARYL GURNEY V VINCENT VAN DER VOORT Vincent VAN DER VOORT IN ACTION

Nadat drie Nederlanders een plek op het Belgian Darts Open wisten te bemachtigen, was het tijd voor het kwalificatietoernooi voor PDC-tourkaarthouders voor de dertiende Euro Tour. Het dertiende toernooi van de Euro Tour is dit jaar de Gibraltar Darts Trophy, die van 14 tot en met 16 oktober gespeeld zal worden.

De ‘beste’ 16 van de Pro Tour Order of Merit zijn automatisch geplaatst waaronder Michael van Gerwen, Dirk van Duijvenbode en Danny Noppert en de Belg Dimitri van den Bergh. 

Vincent van der Voort en Kevin Doets moesten onderling uitmaken welke Nederlander zich voor beide Euro Tours zou plaatsen. Vincent trok met 6-4 aan het langste eind. 

Mario Vandenbogaerde 

Gibraltar Darts Trophy PDC-tourkaarthouder kwalificatietoernooi
Laatste 192 (alleen Nederlanders en Belgen)
Jimmy Hendriks – Adam Gawlas 6-5
Ron Meulenkamp – Andy Boulton 2-6
Tony Martinez – Jon Worsley 5-6
Jermaine Wattimena – Nick Fullwell 6-2

Laatste 96 (alleen Nederlanders en Belgen)
Maik Kuivenhoven – Mickey Mansell 5-6
Danny Jansen – Geert Nentjes 6-2
Geert de Vos – Nathan Rafferty 2-6
Jeffrey de Zwaan – William O’Connor 3-6
Raymond van Barneveld – Mike de Decker 6-5
Mario Vandenbogaerde – Jimmy Hendriks 6-5
Vincent van der Voort – Jose Justicia 6-0
Kevin Doets – Steve Lennon 6-4
Niels Zonneveld – James Wade 4-6
Brian Raman – Ross Montgomery 6-4
Martijn Kleermaker – Andy Boulton 6-4
Jules van Dongen – Luke Woodhouse 5-6
Berry van Peer – Mervyn King 2-6
Kim Huybrechts – Jake Jones 6-2
Luc Peters – Ryan Meikle 2-6
Damian Mol – William Borland 1-6
Jermaine Wattimena – Darius Labanauskas 5-6

Laatste 48 (winnaars kwalificeren zich)
Martin Schindler – Jack Main 6-3
Steve Beaton – Mickey Mansell 6-3
Adam Hunt – Danny Jansen 6-4
Rowby John Rodriguez – Nathan Rafferty 6-3
Ryan Joyce – Ian White 6-4
William O’Connor – David Evans 6-1
Daryl Gurney – Raymond van Barneveld 6-3
Mario Vandenbogaerde – Ross Smith 6-2
John Henderson – Adrian Lewis 6-0
Vincent van der VoortKevin Doets 6-4
Gabriel Clemens – Florian Hempel 6-2
Jason Lowe – George Killington 6-3
Jeff Smith – James Wade 6-2
Keane Barry – Brian Raman 6-0
Keegan Brown – Andrew Gilding 6-2
Mensur Suljovic – Martijn Kleermaker 6-2
Stephen Bunting – Luke Woodhouse 6-2
Krzysztof Kciuk – Mervyn King 6-2
Josh Rock – Kim Huybrechts 6-2
Ritchie Edhouse – Matt Campbell 6-5
Rusty-Jake Rodriguez – Alan Soutar 6-5
Ryan Meikle – Radek Szaganski 6-3
Chris Dobey – William Borland 6-5
Jim Williams – Darius Labanauskas 6-5