Home PDC Peter Wright pakt PC 23 Maik Kuivenhoven beste Nederlander

Peter Wright pakt PC 23 Maik Kuivenhoven beste Nederlander

WILLIAM HILL WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2021, ALAXANDRA PALACE, LONDON PIC;LAWRENCE LUSTIG ROUND 1 MAIK KUIVENHOVEN V MATTHEW EDGAR MAIK KUIVENHOVEN IN ACTION

Woensdag werd Players Championship 23 gespeeld, nadat op maandag Gerwyn Price de titel voor zich opeiste, en dinsdag Ryan Searle de beste was ten koste van Peter Wright. De kleurrijke schot wist zich woensdag wederom door het toernooi te worstelen maar ditmaal was Snakebite wel heer en meester.

Peter Wright wist met 8-7 Jonny Clayton te verslaan nadat hij in de halve afrekende met Jamie Hughes. 

Maik Kuivenhoven was de beste Nederlander, Kuivenhoven verloor van de latere runner-up bij de laatste 16 met 6-4. Noppert, Van Barneveld, Kleermaker en Klaasen gingen een ronde eerder onderuit. Michael van Gerwen verscheen vandaag niet aan de oche. 

Hieronder alle uitslagen van de Nederlandse en Belgische deelnemers, vanaf de laatste 16 alle uitslagen.

Uitslagen Players Championship 23
Laatste 128 
Mike de Decker – Gerwyn Price 5-6
Danny Noippert – Berry van Peer 6-3
Vincent van der Voort – Martin Thomas 6-4
Niels Zonneveld – Krysztof Kciuk 6-4
Maik Kuivenhoven – Nathan Aspinall 6-3
Dimitri van den Bergh – Andy Boulton 5-6
Jeffrey de Zwaan – Luc Peters 6-5
Jermaine Wattimena – Peter Hudson 6-0
Raymond van Barneveld – Dirk van Duijvenbode 6-5
Kim Huybrechts – Stephen Bunting 6-4
Martijn Kleermaker – Jake Jones 6-3
Kevin Doets – Chas Barstow 6-5
Ron Meulenkamp – Michael Rasztovits 5-6
Geert Nentjes – Ritchie Edhouse 6-5
Jelle Klaasen – Kirk Stepherd 6-5

Laatste 64
Maik Kuivenhoven – William O’connor 6-2
Jeffrey de Zwaan – Dave Chisnall 3-6
Jermaine Wattimena – Karel Sedlacek 3-6
Raymond van Barneveld – Kevin Mcdine 6-1
Martijn Kleermaker – Kevin Doets 6-4
Geert Nentjes – Ryan Joyce 3-6
Jelle Klaasen – Ross Smith 6-2
Niels Zonneveld – Gerwyn Price 4-6
Danny Noppert – Steve Lennon 6-2

Laatste 32
Maik Kuivenhoven – Andy Boulton 6-4
Raymond van Barneveld – Stephen Bunting 3-6
Martijn Kleermaker – Martin Schindler 4-6
Jelle Klaasen – Luke Humphries 6-0
Danny Noppert – William Borland 3-6

Laatste 16 alle uitslagen
Jamie Hughes (100.03) – Maik Kuivenhoven (95.73) 6 – 4 
Daryl Gurney (96.89) – Dave Chisnall (96.27) 6 – 4 
Peter Wright (104.31) – Stephen Bunting (96.81) 6 – 3 
Martin Schindler (100.25) – Martin Lukeman (91.34)  6 – 5 
Luke Humphries (90.16) – Ryan Joyce (84.96)  6 – 2 
James Wade (92.02) – Andy Hamilton (84.46)  6 – 3 
Ryan Searle (94.49) – Gerwyn Price (96.33) 6 – 4
Jonny Clayton (97.21) – William Borland (90.26) 6 – 1 

Kwartfinale
Jamie Hughes (86.82) –  Daryl Gurney (85.24) 6 – 5 
Peter Wright (100.55) – Martin Schindler (95.85)  6 – 3 
James Wade (86.13) –  Luke Humphries (81.38) 6 – 3 
Jonny Clayton (102.86) – Ryan Searle (95.60)  6 – 2 

Halve finale
Peter Wright (95.44) – Jamie Hughes (88.40) 7 – 5 
Jonny Clayton (103.63) – James Wade (90.41)  7 – 2 

Finale
Peter Wright (97.58) – Jonny Clayton (96.26) 8 – 7