Home PDC Simon Whitlock pakt titel in Dublin

Simon Whitlock pakt titel in Dublin

Simon Whitlock heeft het players Championship in Dublin op zijn naam geschreven, Simon won vandaag op weg naar de titel van o.a. onze landgenoot Roland Scholten, in de finale was Simon met 6-1 te sterk voor Dennis Priestley, de beste Nederlander vandaag was Co Stompe hij kwam tot de kwartfinale.

 

1e ronde
Simon Whitlock (1) Bye
Arron Monk 6-1 Robbie Newland
Tony Eccles (32) 6-0 Jon Archer
Wayne Mardle 6-0 Martin Carvill
Andy Smith (16) Bye
Steve Hine 6-3 Adrian Gray
Mark Dudbridge (17) Bye
Roland Scholten 6-3 Chris Thompson
Jamie Caven (8) Bye
Colin Monk 6-5 Par Riihonen
Steve Brown (25) 6-0 Mareno Michels
Andy Jenkins 6-3 Kevin McDine
Andy Hamilton (9) Bye
Tony Ayres 6-5 Darren Johnson
Nigel Heydon 6-4 Terry Jenkins (24)
Mark Hylton 6-2 Stephen Hardy
Gary Anderson (5) Bye
Mark Jodrill 6-3 Chris Iedema
Mark Webster (28) 6-1 Henry Zapata
Mick McGowan 6-2 Peter Manley
Denis Ovens (12) Bye
Michael Barnard 6-3 Dylan Duo
Co Stompe (21) Bye
David Coyne 6-0 Jim McKevitt
Adrian Lewis (4) Bye
Justin Pipe 6-0 Mark Lawrence
Michael van Gerwen (29) 6-5 Martyn Turner
Alex Roy 6-0 Manuel Croskery
Steve Beaton (13) Bye
Paul Williams 6-4 Simon Burt
Kevin Painter (20) Bye
Matt Clark 6-4 Andy Relf
Colin Lloyd (2) Bye
Andy Pearce 6-3 Felix McBrearty
Robert Thornton (31) 6-3 Ali Powell
Steve Evans 6-3 John MaGowan
Mervyn King (15) Bye
Dennis Smith 6-3 Dave Ladley
Ronnie Baxter (18) Bye
Joe Cullen 6-4 John Part
Vincent van der Voort (7) Bye
Nigel Birch 6-3 Gary Eastwood
Dennis Priestley (26) 6-3 Nick Fullwell
Paul Rowley 6-4 Michael Mansell
Mark Walsh (10) Bye
Kirk Shepherd 6-4 Richie Burnett
Louis Blundell 6-2 Barrie Bates (23)
Kevin Dowling 6-4 Geoff Whitworth
James Wade (6) Bye
Tony Randell 6-5 Matt Padgett
Brendan Dolan (27) 6-5 Scott Rand
Ian White 6-0 Ian McFarlane
Wayne Jones (11) Bye
Wayne Atwood 6-2 Tomas McGrath
Paul Nicholson (22) Bye
Mark Frost 6-5 Peter Hudson
Wes Newton (3) Bye
Michael Rosenauer 6-2 Denis McCarthy
William O’Connor 6-5 Jelle Klaasen (30)
Steve Maish 6-0 Mike Roberts
Colin Osborne (14) Bye
Aodhagan O’Neill 6-3 Steve Grubb
Alan Tabern (19) Bye
Peter Wright 6-1 Glen Fitzpatrick

2e ronde
Simon Whitlock 6-5 Arron Monk
Tony Eccles 6-3 Wayne Mardle
Andy Smith 6-4 Steve Hine
Roland Scholten 6-3 Mark Dudbridge
Jamie Caven 6-0 Colin Monk
Steve Brown 6-3 Andy Jenkins
Andy Hamilton 6-2 Tony Ayres
Mark Hylton 6-2 Nigel Heydon
Gary Anderson 6-1 Mark Jodrill
Mark Webster 6-1 Mick McGowan
Michael Barnard 6-5 Denis Ovens
Co Stompe 6-4 David Coyne
Justin Pipe 6-4 Adrian Lewis
Michael van Gerwen 6-4 Alex Roy
Steve Beaton 6-1 Paul Williams
Matt Clark 6-4 Kevin Painter
Colin Lloyd 6-1 Andy Pearce
Robert Thornton 6-3 Steve Evans
Dennis Smith 6-2 Mervyn King
Ronnie Baxter 6-4 Joe Cullen
Vincent van der Voort 6-3 Nigel Birch
Dennis Priestley 6-2 Paul Rowley
Kirk Shepherd 6-0 Mark Walsh
Louis Blundell 6-3 Kevin Dowling
James Wade 6-2 Tony Randell
Ian White 6-5 Brendan Dolan
Wayne Jones 6-2 Wayne Atwood
Paul Nicholson 6-4 Mark Frost
Wes Newton 6-3 Michael Rosenauer
William O’Connor 6-2 Steve Maish
Colin Osborne 6-3 Aodhagan O’Neill
Alan Tabern 6-0 Peter Wright
 

3e ronde
Simon Whitlock 6-1 Tony Eccles
Roland Scholten 6-4 Andy Smith
Steve Brown 6-4 Jamie Caven
Andy Hamilton 6-5 Mark Hylton
Mark Webster 6-4 Gary Anderson
Co Stompe 6-2 Michael Barnard  
Justin Pipe 6-2 Michael van Gerwen
Matt Clark 6-5 Steve Beaton
Robert Thornton 6-5 Colin Lloyd
Ronnie Baxter 6-2 Dennis Smith
Dennis Priestley 6-4 Vincent van der Voort
Louis Blundell 6-5 Kirk Shepherd
Ian White 6-5 James Wade
Paul Nicholson 6-4 Wayne Jones
Wes Newton 6-4 William O’Connor
Alan Tabern 6-2 Colin Osborne
 

4e ronde
Simon Whitlock 6-5 Roland Scholten
Andy Hamilton 6-1 Steve Brown
Co Stompe 6-3 Mark Webster
Justin Pipe 6-0 Matt Clark
Ronnie Baxter 6-5 Robert Thornton
Dennis Priestley 6-4 Louis Blundell
Ian White 6-1 Paul Nicholson
Alan Tabern 6-4 Wes Newton
 

Kwartfinale
Simon Whitlock 6-4 Andy Hamilton
Justin Pipe 6-5 Co Stompe
Dennis Priestley 6-5 Ronnie Baxter
Ian White 6-4 Alan Tabern
 

Halve finale
Simon Whitlock v Justin Pipe 6-5
Dennis Priestley v Ian White 6-2

Finale
Simon Whitlock v Dennis Priestley 6-1