Home PDC Speelschema PDC WK 2023 tot aan de kerstdagen bekendgemaakt

Speelschema PDC WK 2023 tot aan de kerstdagen bekendgemaakt

Op donderdag 15 december gaat het PDC WK 2023 van start en de regerend wereldkampioen Peter Wright zal die avond direct in actie komen. Hij mag dan aanleggen tegen de winnaar van het duel tussen Mickey Mansell v Ben Robb.

De PDC heeft het speelschema bekendgemaakt tot aan de kerstdagen en deze is hieronder te bekijken.

Zoals ieder jaar organiseren we ook dit jaar weer een gratis dartpoule waarbij er 10 mooie prijzen te winnen zijn. Deelnemen kan op poules.com/dartfreakz

Speelschema PDC WK 2023
Donderdag 15 december (vanaf 20:00 uur)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1)
Keane Barry v Grant Sampson (R1)
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1)
Peter Wright v Mansell/Robb (R2)

Vrijdag 16 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1)
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1)
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1)
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1)
William O‘Connor v Beau Greaves (R1)
Keegan Brown v Florian Hempel (R1)
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2)

Zaterdag 17 december
Middagsessie (vanaf 12:00 uur)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1)
Simon Whitlock v Christian Perez (R1)
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1)
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2)

Avondsessie (vanaf 21:00 uur)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1)
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1)
Josh Rock v Jose Justicia (R1)
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2)

Zondag 18 december
Middagsessie (vanaf 12:00 uur)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1)
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1)
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1)
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2)

Avondsessie (vanaf 21:00 uur)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1)
Scott Williams v Ryan Joyce (R1)
Matt Campbell v Danny Baggish (R1)
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2)

Maandag 19 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1)
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1)
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1)
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1)
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1)
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1)
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2)

Dinsdag 20 december (vanaf 20:00 uur)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1)
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1)
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1)
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2)

Woensdag 21 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1)
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1)
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2)
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2)
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2)
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2)
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2)

Donderdag 22 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2)
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2)
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2)
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2)
James Wade v J Williams/Bialecki (R2)
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2)
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2)

Vrijdag 23 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2)
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2)
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2)
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2)
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2)
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2)
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2)