Home PDC James Wilson, Boris Krcmar en Nick Kenny pakken laatste WK-tickets

James Wilson, Boris Krcmar en Nick Kenny pakken laatste WK-tickets

De laatste 3 WK-tickets zijn gewonnen door James Wilson, Boris Krcmar en Nick Kenny. Zij waren vandaag de sterksten op het laatste kwalificatietoernooi voor het PDC WK 2022.

Tot de kanshebbers behoorden ook de Nederlanders Jeffrey de Zwaan, Geert Nentjes, Jelle Klaasen, Derk Telnekes en Niels Zonneveld en de Belgen Mike de Decker en Geert de Vos. Ook de Nederlands sprekende Engelsman Steve West is van de partij maar allen slaagden er niet in om een felbegeerde ticket te pakken.

Ook dit jaar zullen we weer een Dartpoule organiseren voor het PDC WK. Je kunt je alvast gratis inschrijven via poules.com/dartfreakz.

Uitslagen Tour Card-houders Qualifier
Qualifier 1
Jeffrey de Zwaan (BYE)
Martin Atkins 6-4 Geert Nentjes
Karel Sedlacek 3-6 Mike de Decker
Steve Brown 5-6 Gary Blades
Andy Boulton 6-3 Josh Payne
Kai Fan Leung 6-3 Aaron Beeney
Jelle Klaasen 5-6 Adam Gawlas
David Evans 3-6 James Wilson

Kwartfinale
Jeffrey de Zwaan 6-2 Martin Atkins
Mike de Decker 6-2 Gary Blades
Andy Boulton 6-4 Kai Fan Leung
Adam Gawlas 3-6 James Wilson

Halve finale
Jeffrey de Zwaan 3-6 Mike de Decker
Andy Boulton 5-6 James Wilson

Finale
Mike de Decker 5-7 James Wilson

Qualifier 2
John Henderson (BYE)
Derk Telnekes 3-6 Alan Tabern
Boris Krcmar 6-0 John Brown
Steffen Siepmann 5-6 Ryan Murray
Keegan Brown 6-4 Andy Hamilton
Peter Hudson 6-5 Eddie Lovely
Darren Webster 6-5 Krzysztof Kciuk
Jesus Noguera 5-6 Ciaran Teehan

Kwartfinale
John Henderson 1-6 Alan Tabern
Boris Krcmar 6-5 Ryan Murray
Keegan Brown 1-6 Peter Hudson
Darren Webster 5-6 Ciaran Teehan

Halve finale
Alan Tabern 4-6 Boris Krcmar
Peter Hudson 6-4 Ciaran Teehan

Finale
Boris Krcmar 7-3 Peter Hudson

Qualifier 3
Steve West (BYE)
Mark McGeeney 1-6 Michael Unterbuchner
Matthew Edgar 6-4 Peter Jacques
Nick Kenny 6-4 Brett Claydon
Max Hopp 4-6 Gordon Mathers
Jack Main 4-6 Jake Jones
Scott Waites 5-6 Niels Zonneveld
Wayne Jones 6-4 Geert de Vos

Kwartfinale
Steve West 1-6 Michael Unterbuchner
Matthew Edgar 5-6 Nick Kenny
Gordon Mathers 6-3 Jake Jones
Niels Zonneveld 6-3 Wayne Jones

Halve finale
Michael Unterbuchner 2-6 Nick Kenny
Gordon Mathers 6-1 Niels Zonneveld

Finale
Nick Kenny 7-3 Gordon Mathers