Home PDC UK Open loting dag 1

UK Open loting dag 1

PDC_UK_OPEN

De loting voor dag 1 van de 2010 UK Open heeft plaatsgevonden. De eerste twee rondes van het toernooi, plus een voorronde met tien wedstrijden zullen worden gespeeld als de vier-daagse evenement in het Reebok Stadium en zal starten op donderdag 3 juni.

De voorronde en de eerste ronde hebben de spelers gerangschikt 65 tot 96 in de UK Open Order of Merit, verbonden met de 32 Rileys Amateur kwalificatie en tien vertegenwoordigers van BDO County’s.

De tweede ronde zal gaan tussen de 32 winnaars van de eerste ronde tegen de spelers die  gerangschikt staan 33 tot 64 in de UK Open Order of Merit.

 

UK Open loting
Voorronde
Andy Hutchings v Darren Webster
Kevin Lowe v Jason Clark
Kevin Dowling v Jyhan Artut
Dean Stewart v Dylan Duo
Prakash Jiwa v John Lakeman
Andy Murray v Scott Rand
Par Riihonen v Steve Farmer
Reece Robinson v Hugh Ringland
Ashley Whisker v Gary Mawson
Peter Hudson v Paul Neate

1e ronde
Darren Sullivan v Tony Hutchings
Ryan Murray v Lowe/Clark
Alex Harrison v Jamie Green
Simon Cunningham v Jiwa/Lakeman
Matt Draper v Mark Harris
Tony Broughton v Mark Stephenson
Dowling/Artut v Murray/Rand
Robbie Newland v John Robertson
Sam Allen v Melvyn Johnston
Stuart Monaghan v William O’Connor
Mark Wilson v Paul Gibbs
Gary Eastwood v David Martin
Noel Grant v Ricky Evans
John Quantock v Matt Padgett
Louis Blundell v Richie Burnett
Michael Hammond v Henry O’Neill
Riihonen/Farmer v Dean Edlin
Paul Rowley v Anton Liscsey
Pete Fisher v Barrie Webb
Simon Jones v John Bowles
Nicky Bache v Martyn Turner
Whisker/Mawson v Stewart/Duo
Bradley Williams v Joe Palmer
Danny Pinhorne v Robinson/Ringland
Dave Honey v Mike Nott
Henry Murphy v Paul Warwick
Darren Latham v Joe Cullen
Dean Harris v Hutchings/Webster
Hudson/Neate v Dave Smith
Chris Loudon v Paul Whitworth
Steve Hine v Ian Gleeson
Jay Foreman v Barrie Knight

2e ronde
Monaghan/O’Connor v Mark Frost
Justin Pipe v Chris Thompson
Colin Monk v Darren Johnson
Wayne Atwood v Steve Brown
Stuart Dutton v Cunningham/Jiwa/Lakeman
Sullivan/Hutchinson v Steve Evans
Rowley/Liscsey v Barrie Bates
Broughton/Stevenson v Dowling/Artut/A Murray/Rand
Honey/Nott v Latham/Cullen
Murphy/Warwick v Riihonen/Farmer/Edlin
R Murray/Lowe/Clark v Quantock/Padgett
Draper/M Harris v Bache/Turner
Kirk Shepherd v Adrian Gray
D Harris/Hutchings/Webster v Andy Smith
Grant/R Evans v Steve Beaton
Robert Thornton v Wilson/Gibbs
S Jones/Bowles v Michael Barnard
Mark Cox v Hammond/O’Neill
Hudson/Neate/Dave Smith v Paul Nicholson
Williams/Palmer v Roland Scholten
Eastwood/Martin v Whisker/Mawson/Stewart/Duo
Stephen Hardy v Foreman/Knight
Alex Roy v Mark Lawrence
Wayne Mardle v Mick McGowan
Kevin McDine v Harrison/Green
Michael Smith v Peter Manley
Nick Fullwell v Arron Monk
Tony Ayres v Loudon/Whitworth
Hine/Gleeson v Allen/Johnston
Blundell/Burnett v Pinhorne/Robinson/Ringland
Fisher/Webb v Chris Mason
Newland/Robertson v Dennis Smith