Home Ranking nieuws De uitslagen van Speelweek 11 overgansklasse, regioklasse

De uitslagen van Speelweek 11 overgansklasse, regioklasse

superleaguenederland

In speelweek 11 van de overgangsklasse A wonnen de koploper Cafe Takema uit Coevorden hun wedstrijd en ook nummer 2 in die overgangsklasse A Groeten uit Purmerend wist de overwinning binnen te slepen. In de overgangklasse B wist Sam Sam uit Beek tegen The Fanatics uit Weert met 7-3 uit te halen en ook Delft wist een mooie overwinning te pakken op Oranjebar 2 uit Mariahout. 

 

 

 

Overgangsklasse A

Het Wapen van Vriezenveen – Groeten uit Purmerend 3-7
Café Takema Coevorden – De Swan Heerhugowaard 7-3
Bosgenoegen 1 Ermelo – Tropicana 1 Deventer 3-7
The Specials Groningen – Nachtwacht II Overdinkel 6-0 * reglementaire uitslag
Zalencentrum Mansier Oud Leusen – De Vrijbuiter Tripple Darts 1 Apeldoorn 2-8

Overgangsklasse B

De Pepersteeg Roelofarendsveen – Real Magic Tilburg 3-7
Nieuwegein All-Stars – De Zwaantjes Eindhoven 3-7
The Switch DSWN Den Haag – Dart Team Eindhoven 6-4
Café SamSam Beek – The Fanatics Weert 7-3
Oranje Bar 2 Mariahout – Dartshop van der Plank Delft 3-7

Midden-Zuid

RDO Darts 1 Ridderkerk – Lohengrin Den Bosch 4-6
L&L Nederhemert 2 – D.A.S. Dongen 7-3
Sonny’s Darts Ridderkerk – D’n Bes Schijndel 7-3
Schoenmaten Oosterhout – Bruhézè Helmond-Brouwhuis 5-5
Fitland Dartteam Mill – Paradiso Geldrop 1 * Paradiso 1 uit de competitie genomen

Noord

The Legend Sneek 2 – De Oale Jan Coevorden 9-1
Team Hoekje Drachten – Café Bolle Jan Emmen 4-6
Café Prins Kollumerzwaag – Café de Stoof Zwolle 7-3
Joey’s Bar I Appingedam – Laurels DC Raalte 4-6
Team Assen – Lucky Darters Rijssen 8-2

Noord-West

Café de Blauwe Lantaarn Zaandam – The Hornets II Noordwijkerhout 5-5
The Bulldog’s Heerhugowaard – The Fun Warriors Bussum 9-1
Merv’s Alkmaar – RDO Darts 2 Ridderkerk 7-3
Cobus Utregse Rebels Utrecht – De Schot/Snowextreme Zaandam 3-7
SLN Team de Flapcan Haarlem – Dartshop van der Plank Delft 2 4-6

Oost

Tropicana 2 Deventer – Bosgenoegen SL 2 Ermelo 1-9
Heze Tijgers Apeldoorn – Café de Tol Duiven 5-5
Ian’s Pub Apeldoorn – Café Kafé Doetinchem 6-4
De Vrijbuiter Tripple Darts 2 Apeldoorn – DCM ’99 Millingen a/d Rijn 8-2
SL Café de Nachtwacht Overdinkel – ’t Koetshuis Reek 6-0 * reglementaire uitslag

Zuid

De Aanbeveling Berkel Enschot – Maikies’s Madness Someren 7-3
De Salamander Dongen – t Vrijthof Oirschot 4-6
No-Score Den Bosch – Café The Paddock Deurne 6-4
Paradiso Geldrop 2 – Dart Team Venray 4-6
Oranje Bar Mariahout 3 – De Apollo Vlijmen 8-2

Zuid-West

R.D. / Tapperij Tijdloos Papendrecht – t Pleintje Stampersgat 4-6
Zero Darts Hellevoetsluis – Havenzicht 2 Ridderkerk 5-5
The Super Giants Elite Spijkenisse – Bar de Belt Oost-Souburg 4-6
HVM Darts Middelburg – SportPub Goes 6-4
De Walrus Dordrecht – DC Ambiance St. Jansteen 3-7