Home WDF Hoofdnieuws Dutch Open zaterdag: Deze 65 heren zijn door naar de zondag

Dutch Open zaterdag: Deze 65 heren zijn door naar de zondag

Nadat gisteren de Dutch Open van start was gegaan met de koppeltoernooien stonden vandaag de single toernooien op het programma. Bij de heren werd er gespeeld tot en met de laatste 64. Een overzicht van deze namen die zich hebben geplaatst voor zondag is hieronder te bekijken.

Voor een verslag bij de dames klik hier en de aspiranten klik hier.

De televisiebanen bestaan nog steeds op de Dutch Open en deze wedstrijden waren weer te volgen via deze livestream.

Uitslagen

Laatste 64
James Hurrell (1) – Nigel Lloyd (2)
Tonny Veenhof (3) – Ryan de Vreede (4)
Mats Gies (5) – Gian van Veen (6)
Christian Helmecke (7) – Dave Parletti (8)
Mark Barilli (9) – Hendrik Tooren (10)
Danny van Trijp (11) – Willem Mandigers (12)
Anthony Allen (13) – Robert van der Heijden (14)
Kurt Dumarey (15) – Alexander Merkx (16)
Erik Tautfest (17) – Ivo Leeksma (18)
Gary Blades (19) – Alwyn van Saarloos (20)
Sjors Kolvers (21) – Perry Noordermeer (22)
Mark Schlaghecke (23) – John Desreumeux (24)
Gerko Tibbe (25) – Heine Uuldriks (26)
David Milz (27) – Bradly Roes (28)
Mark Scholte (29) – Dennis Feitsma (30)
Adri Smans (31) – Tom van den Hoogen (32)
Danny Holt (33) – Dennie Olde Kalter (34)
Kevin Blomme (35) – Henk Scholten (36)
Jurjen van der Velde (37) – Sebastian Steinmetz (38)
Jeffrey Sparidaans (39) – Patrick Maat (40)
Richard Veenstra (41) – Kristiaan de Boer (42)
Patrick vd Boogaard (43) – Jelle Klaasen (44)
Aaron Turner (45) – Michael Marijs (46)
Salmon Renyaan (47) – Robbie Knops (48)
Thibault Tricole (49) – Michel Michiels (50)
Kevin van der Kolk (51) – Jeroen Mioch (52)
Jitse van der Wal/Jordan Brooks* (53) – Rudy van der Veen (54)
Arjan Konterman (55) – Francesco Raschini (56)
Andy Baetens (57) – Joppe Bakens (58)
Bas Smits (59) – Johan van Velzen (60)
Benjamin van Erven (61) – Michel van der Horst (62)
Berry van Maren (63) – David Kirwan (64)
.
*Dit duel bij de laatste 128 wordt zondagochtend gespeeld

Voor alle uitslagen bij de heren klik hier

Dames
Laatste 64
Deta Hedman 3-0 Kelly Streef
Anna Hlavová 1-3 Nathalie van Marm
Rhian o’Sullivan 3-1 Roos van der Velde
Jo Rolls 1-3 Chris Savvery
Aileen de Graaf 3-0 Alysa de Kok
Talita Biagetti 3-0 Kyana Frauenfelder
Laura Turner 3-0 Sharon Straatsma
Lisa Ashton 3-0 Ria Niemeijer-van Gellecom-
Irina Armstrong 3-0 Silke Lowe
Lena Zollikofer 3-0 Daisy van Groen
Natalie Gilbert 3-0 Nikita Domburg
Adriana van Wijgerden-Vermaat 3-1 Melanie Vermaas
Suzanne Smith 3-0 Layla Brussel
Vanessa Zuidema 3-1 Ilona van Emden
Maria o’Brien 3-1 Petra Luyten
Trina Gulliver 0-3 Monique Leßmeister
Beau Greaves 3-0 Gerlin van Rosmalen
Jana Kanovska 1-3 Melissa Landkroon
Margaret Sutton 3-0 Laura Stuivenberg
Aurora Fochesato 3-0 Silvia Ronny Fröhlich
Lorraine Hyde 3-0 Harma Laan
Marjolein Noijens 3-1 Anne Dorrestijn
Lorraine Winstanley 3-0 Denise Uyterlinden
Saskia Jonkman 0-3 Mery Voskamp Wolsink
Kirsty Hutchinson 3-1 Cecile Hofkamp
Astrid Trouwborst 3-1 Nina Ipskamp
Floortje van Zanten 0-3 Lerena Rietbergen
Aletta Wajer 0-3 Saskia van Zoeren
Jo Clements 3-0 Carola Bruins
Karin Harmsen 3-2 Gerdina Heijnen
Paula Jacklin 3-0 Romy Vermeulen
Fabienne Romelingh 3-0 Corinna Sehnert

Laatste 32
Deta Hedman-ENG 2-4 Nathalie van Marm-NL
Rhian o’Sullivan-WAL 4-1 Chris Savvery-WAL
Aileen de Graaf-NL 4-1 Talita Biagetti-ITA
Laura Turner-ENG 4-2 Lisa Ashton-ENG
Irina Armstrong-GER 4-0 Lena Zollikofer-GER
Natalie Gilbert-ENG 4-2 Adriana van Wijgerden-Vermaat-IRE
Suzanne Smith-ENG 2-4 Vanessa Zuidema-N
Maria o’Brien-ENG 4-3 Monique Leßmeister-GER
Beau Greaves-ENG 4-1 Melissa Landkroon-NL
Margaret Sutton-GBR 4-0 Aurora Fochesato-ITA
Lorraine Hyde-SCO 4-1 Marjolein Noijens-NL
Lorraine Winstanley-GBR 4-0 Mery Voskamp Wolsink-NL
Kirsty Hutchinson-ENG 4-1 Astrid Trouwborst-NL
Lerena Rietbergen-NL 4-1 Saskia van Zoeren-NL
Jo Clements-ENG 2-4 Karin Harmsen-NL
Paula Jacklin-GBR 4-2 Fabienne Romelingh-NL

Laatste 16
Nathalie van Marm-NL 1-4 Rhian o’Sullivan-WAL
Aileen de Graaf-NL 4-3 Laura Turner-ENG
Irina Armstrong-GER 4-2 Natalie Gilbert-ENG
Vanessa Zuidema-NL 4-3 Maria o’Brien-ENG
Beau Greaves-ENG 4-0 Margaret Sutton-GBR
Lorraine Hyde-SCO 3-4 Lorraine Winstanley-GBR
Kirsty Hutchinson-ENG 4-0 Lerena Rietbergen-NL
Karin Harmsen-NL 0-4 Paula Jacklin-GBR

Kwartfinale
Rhian o’Sullivan-WAL 4-3 Aileen de Graaf-NL
Irina Armstrong-GER 4-2 Vanessa Zuidema-NL
Beau Greaves-ENG 4-2 Lorraine Winstanley-GBR
Kirsty Hutchinson-ENG 4-1 Paula Jacklin-GBR

Halve finale
Rhian o’Sullivan-WAL 4-2 Irina Armstrong-GER
Beau Greaves-ENG 4-1 Kirsty Hutchinson-ENG

Finale
Rhian o’Sullivan-WAL – Beau Greaves-ENG

Voor alle uitslagen bij de dames klik hier

Updates
We brengen gedurende de hele dag live updates vanaf locatie welke hieronder voorbijkomen.