Home WDF Hoofdnieuws Ook Iran van de partij tijdens de World Cup 2011 in Ierland

Ook Iran van de partij tijdens de World Cup 2011 in Ierland

HeelEuropa

Veel teams hebben inmiddels hun selecties openbaar gemaakt maar toch zijn er nog enkele landen die nog moeten volgen. Iran deed dit vandaag en presenteerde haar selectie welke bestaat uit 4 heren, 2 dames, 1 jongen en 1 meisje. De landen die hun selectie eerder al openbaar maakten zijn Noord-Ierland, Ijsland, Luxemburg, Letland, Turkije, Australië, Zwitserland, Ierland, Zweden, Finland, Spanje, Zuid-Afrika, Bahamas, Duitsland, Amerika, Catalonië, Slovenië, Schotland, Canada, Isle of Man, Noorwegen, Italië, België, Tsjechië, Roemenië, Brazilië, Trinidad en Tobago, Oostenrijk, Japan, Litouwen, Polen, Denemarken, Wales, Engeland en Nederland.

Het toernooi zal van 21 tot en met 24 september plaatsvinden in Castlebar, te Ierland. Voor alle bekende selectie zijn zie hieronder.

Iran
Heren: Hosein Arabi Karasgani, Hamidreza Moemeni, Amr Biranvand en Beitollah Karimi Shirazi.
Dames: Sonia Jorjany Gharghy en Mahboobeh Jafarpour Moghadam.
Jeugd: Mohammad Amin Karimpour en Saeideh Zanganeh.
Teampresentatie

Noord-Ierland
Heren: John Elder, Gary Elliot, Darryl Loughery en Darren Clifford.
Dames: Grace Crane en Jackie O’Neill.
Jeugd: Aaron Devine en Kayleigh O’Neill.
Teampresentatie 

Ijsland
Heren: Porgeir Guomondsson, Einar Möller, Kristján Porsteinsson en Friorik Diego.
Dames: Petrea Frioriksdóttir en Maria S. Jóhannesdóttir.
Teampresentatie

Luxemburg
Heren: Joé Kieffer, Mingo Claudiano, Tom Becker en Roland Weis.
Teampresentatie

Letland
Heren: Reno Roga, Guntars Grebskis, Arnis Gerners en Janis Armanovics.
Dames: Vita Grebska en Ligita Vilks.
Teampresentatie

Turkije
Heren: Engin Kayaoglu, Eser Tekin, Emre Toros en Utku Karaca.
Dames: Duygu Karaca en Ilayda Gozde Uz.
Teampresentatie

Australië
Heren: Damon Heta, Beau Anderson, Peter Machin en Mick Mullaney.
Dames: Corrine Hammond en Natalie Carter.
Jeugd: Nathan Seabourne en Jade Whitworth.
Teampresentatie

Zwitserland
Heren: Tobias Anliker, Urs Vonrufs, Willy Kolli en Thomas Bremgartner.
Dames: Colette Rudin en Andrea Kaelin.
Jeugd: Enes Yavuzcan en Deborah Speck.
Teampresentatie

Ierland
Heren: Martin McCloskey, Connie Finnan, Martin Heneghan en Sean McGowan.
Dames: Olive McIntyre en Angela de Ward.
Jeugd: Darragh Clancy en Emma Smith.
Teampresentatie

Zweden
Heren: Johan Engstrom, Daniel Larsson, Dennis Nilsson en Seved Rosen.
Dames: Anna Forsmark en Maud Jansson.
Jeugd: Sarah Rosen en Simon Caris.
Teampresentatie

Finland
Heren: Jarkko Komula, Sami Sanssi, Petri Korte en Ulf Ceder.
Dames: Kirsi Viinikainen en Lumi Silvan.
Jeugd: Aaron Knox en Elina Alpolen.
Teampresentatie

Spanje
Heren: Jose Manuel Rodriguez Bernardino, Jose Augustino, Fernardo Lopez Perez en Stephen Hatton. 
Dames: Christine Hunt en Angela Costa Garcia.
Teampresentatie

Zuid-Afrika
Heren: Clifford Stradding, Tinus Grobbelaar, Shawn Hogan en Charl Pietersen.
Dames: Zane Daniels en Courtney Mulder.
Teampresentatie

Bahamas
Heren: Robin Albury, Zeke Lewis, Christian Knowles en Shane Sawyer.
Dames: Trudy Johnson en Kim Russel.
Teampresentatie

Duitsland
Heren: Olaf Tupuschis, Kevin Munch, Swen Seifert en Marko Puls.
Dames: Stefanie Luck en Marene Westermann.
Teampresentatie

Amerika
Heren: Larry Butler, Scott Wallaston, Jim Widmayer en Jerry VanLoan.
Dames: Stacy Bromberg en Brenda Roush.
Teampresentatie

Catalonië
Heren: Antonio Munoz, Doroteo Bermudez, Javier Pla en Martin Marti.
Dames: Laura Damont en Dolores Cascales.
Teampresentatie

Wales
Heren: Martin Phillips, Jamie Lewis, Wayne Warren en Kevin Thomas.
Dames: Julie Gore en Rhian Edwards.
Teampresentatie

Slovenië
Heren: Joze Vavtar, Saso Vutek, Sebastijan Zadravec en Damjan Hribar.
Dames: Viktorija Klanecek en Rosanda Jelen.
Teampresentatie

Schotland
Heren: Ewan Hyslop, Stewart Rattray, Ross Montgomery en Craig Baxter.
Dames: Louise Hepburn en Frances Lawson.
Teampresentatie

Canada
Heren: Terry Hayhurst, David Cameron, Seymour Dixon en Dion Laviolette.
Dames: Cindy Pardy en Jenelle Legge.
Teampresentatie

Isle of Man
Heren: Colin Tyrer, Robbie Nelson, Rob Corrin en Paul Sertin.
Dames: Wendy Andrews en Pat Cooke.
Teampresentatie

Noorwegen
Heren: Robert Wagner, Vegar Elvevoll, Oyvind Aasland en Robert Hansen.
Dames: Rachna David en Tone Eriksen Wagner.
Jeugd: Joran Nilsen en Cathrine Bjornestol Vigsnes.
Teampresentatie

Italië
Heren: Daniel Sergi, Luca Catallo, Danilo Di Terlizza en Danila Vigato.
Dames: Giada Ciofi en Elisa Gregori.
Teampresentatie

België
Heren: Ronny Huybrechts, Geert de Vos, Thierry Michaux en Didier de Vuyst.
Dames: Sylvie Storez en Elysa Ameye.
Teampresentatie

Tsjechië
Heren: Michal Ondo, Jiri Jenicek, Marek Polach en Pavel Korda.
Teampresentatie

Roemenië
Heren: Daniel Racoveanu, Laszlo Kadar, Christian Ungureanu en Vlad Christian Popa.
Dames: Oana Tapu en Andreea Constantinescu.
Teampresentatie

Brazilië
Heren: Leonardo Mavla, Edson Chaves, Márco Formiga en Márcio Pugliessa.
Dames: Idamis Alcântara en Ana Maria Barbosa.
Teampresentatie

Trinidad & Tobago
Heren: Ricardo Spencer, Rahaman Hassanali, Kevin Jacob en Duke Cole.
Dames: Pamela Massiah en Charmaine Harrington- Marshall.
Teampresentatie

Oostenrijk

Heren: Stefan Kuntner, Rowby John Rodriguez, Thaler Franz en Karall Philip.
Teampresentatie

Japan
Heren: Hiroaki Shimizu, Kengo Tsukuda, Takuya Goto en Hiroo Ishida.
Dames: Ayumi Ohkubo en Mayumi Ouchi.
Teampresentatie

Litouwen
Heren: Arunas Ciplys, Darius Labanauskas, Tomas Sakys en Gintaras Nagevicius.
Dames: Vilima Armaliene en Erika Bagdonaviciene.
Teampresentatie

Polen
Heren: Marcin Koziarek, Marek Kubowicz, Maciej Wezyk en Michaf Skorupa.
Dames: Jolanta Rzepka en Joanna Kubowicz.
Teampresentatie

Denemarken
Heren: Vladimir Andersen, Christian Frede Johansen, Glenn Honoré en Stig Jørgensen.
Dames: Janni Larsen en Christina Buchwald.
Jeugd: Daniel Jensen en Natasha Gregersen.
Teampresentatie

Engeland
Heren: Martin Adams, Martin Atkins, Tony O’Shea en Scott Waites.
Dames: Trina Gulliver en Deta Hedman.
Teampresentatie

Nederland
Heren: Jan Dekker, Joey ten Berge, Ron Meulenkamp en Salmon Renyaan.
Dames: Francis Hoenselaar en Karin Krappen.
Jeugd: Jimmy Hendriks en Annet van Elten.
Teampresentatie 
.