Home WDF Hoofdnieuws Robbie Green & Denise Cassidy winnen Open Noord Ierland 2010

Robbie Green & Denise Cassidy winnen Open Noord Ierland 2010

Robbie_Green_Winmau_2009_Evert_Zomer

Robbie Green en Denise Cassidy hebben de Open Noord Ierland 2010 op hun naam geschreven, Robbie Green ook wel bekend onder de naam Kong versloeg op zijn weg naar de titel o.a. James Clancy, Connie Finnan, Gary Elliott, Michael Mansell en uiteindelijk in de finale Ewan Hislop.

In het damestoernooi won thuisspeelster Denise Cassidy de titel zij versloeg in de finale Dawn Campbell met 5-4

de jeugdtitel ging naar Stephen Bradley die Richard Hasson met 2-0 versloeg.

overige uitslagen vind je hieronder

 

Jeugdsingles 
halve finales
Stephen Bradley (N.I ) 2  v  0  Darnell McCrory (N.I )
Richard Hasson (N.I ) 2  v  1  Lee Stewart (N.I )
 
Finale
Stephen Bradley 2  v  0  Richard Hasson
 

Dames singles
laatste 8
Mandy Anderson (Scho) 3 v 0  Jean Gillespie (N:I)
Denise Cassidy (N:I) 3 v 0 Jackie O’Neill (N:I)
Yollanda Motta (N:I) 3 v 1 Nicole Dillon (N:I)
Dawn Campbell 3 (N:I) v 0 Grace Crane (N:I)
 
Halve finale
Denise Cassidy 4 v 0 Mandy Anderson
Dawn Campbell 4 v 3 Yollanda Motta
 
Finale
Denise Cassidy 5 v 4 Dawn Campbell


Heren singles
 
Laatste 32
Richard Dunlop (N.I ) 3 v 0  David Guy (N.I )
Daniel Dunn ( R.I ) 3 v 0  Michael Timmony ( R.I )
Martin Atkins ( Eng ) 3 v 2 Seamus Rice (N.I )
Tom Jones (Eng ) 3 v 0  Arnie White (N.I )
Terry Moorhead (N.I ) 3 v 0 Colin Tyrer ( IOM )
Geoffery Matthews ( N.I ) 3 v 0 Colin Richie (N.I )
Joe Murnan (Eng ) 3 v 0 Sean Magowan (R.I )
Ewan Hislop (Scot ) 3 v 1  Brian Derbyshire ( Eng )
Martin Carvill ( N.I ) 3 v 0 Andy McCannon (N.I )
Michael Mansell ( N.I ) 3 v 0 Paul Mein (N.I )
Kieran O’Niell (N.I ) 3 v 1 Darnell McCrory (N.I )
Ross Montgomery (Scot ) 3 v 2 Ray Campbell (N.I )
George McWilliams (N.I ) 3   2 Martin Moreland (N.I )
Gary Elliott ( N.I ) 3 v 0  Arthur Campbell (N.I )
Connie Finnan (R.I ) 3 v 2  Daryl Gurney (N.I )
Robbie Greene (Eng ) 3 v 1 James Clancy ( R.I )
 
Laaste 16
Richard Dunlop 3 v 1 Daniel Dunn
Martin Atkins 3 v 2 Tom Jones
Geoffery Matthews 3 v 1 Terry Morehead
Ewan Hislop 3 v 1 Joe Murnan
Michael Mansell 3 v 2 Martin Carvill
Ross Montgomery 3 v 0 Kieran O’Niell
Gary Elliott  3 v 2 George McWilliams
Robbie Greene 3 v 0 Connie Finnan
 
Laaste 8
Martin Atkins  4 v 3 Richard Dunlop
Ewan Hislop  4 v 2 Geoffery Matthews
Michael Mansell 4 v 3 Ross Montgomery
Robbie Greene 4 v 0 Gary Elliott
 
Halve finale
Ewan Hislop 5 v 4 Martin Atkins
Robbie Greene 5 v  4 Michael Mansell
 
Finale
Best 3 sets 5 x 501
Robbie Greene  2 (3-1  3-0 ) v  0 Ewan Hislop

Bron: British Darts Organisation