Home WDF Hoofdnieuws Speelschema Lakeside 2022 bekend voor 7 NL-ers en 4 Belgen

Speelschema Lakeside 2022 bekend voor 7 NL-ers en 4 Belgen

2018-08-26 Hemeco Open 2018 Ryan de Vreede

De WDF heeft het speelschema van de Lakeside 2022 bekend gemaakt. De 7 Nederlanders en 4 Belgen weten nu dus wanneer ze in actie zullen komen.

Marjolein Noijens zal als eerste in actie komen op zaterdagmiddag 1 januari. Een dag later mag Ryan de Vreede het podium op. Richard Veenstra speelt op maandagavond gelijktijdig met de finale van het PDC WK.

Anca Zijlstra en Jules van Dongen zijn een dag later aan de beurt en de jeugdspeler Bradly Roes die in de finale van het jongenstoernooi staat zien we pas op zaterdag 8 januari.

De Belgen John Desreumaux en Mario Vandenbogaerde staan zondag 2 januari tegenover elkaar en Brian Raman volgt een dag later. Op woensdag 5 januari zal Andy Baetens zijn eerste pijlen gooien op het podium.

Het volledig schema is hieronder te bekijken.

Speelschema Lakeside 2022
Zaterdag 1 januari
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
Martin Adams (Eng) v Jarred Cole (Eng)
Leonard Gates (US) v Johnny Haines (Eng)
Paula Jacklin (Eng) v Rhian O’Sullivan (Wal)
Ben Hazel (Eng) v Haupai Puha (NZ)
Andreas Harrysson (Swe) v Laszlo Kadar (Rom)
Amanda Harwood (Eng) v Marjolein Noijens (Ned)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Aaron Turner (Eng) v Jim McEwan (Sco)
Corrine Hammond (Aus) v Darlene van Sleeuwen (Can)
Mark Barilli (Sco) v Rory Hansen (Can)
Mark Graham (Wal) v Dave Prins (Eng)
Suzanne Smith (Eng) v Elena Shulgina (RDF)
Paul Hogan (Eng) v Justin Thompson (Aus)

Zondag 2 januari
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
Ian Jones (Eng) v David Cameron (Can)
John Desreumaux (Bel) v Mario Vandenbogaerde (Bel)
Lorraine Hyde (Sco) v Tori Kewish (Aus)
Francesco Raschini (Ita) v Ryan de Vreede (Ned)
Lee Shewan (Eng) v Jordan Brooks (Eng)
Vicky Pruim (Swe) v Desi Mercer (NZ)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Dave Parletti (Eng) v Shaun McDonald (Sco)
Paula Murphy (US) v Veronika Ihasz (Hun)
Connor Scutt (Eng) v Shawn Burt (Can)
Steve Hine (Eng) v Kevin Luke (US)
Laura Turner (Eng) v Mikuru Suzuki (Jpn)
James Richardson (Eng) v Sebastian Steyer (Pol)

Maandag 3 januari
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
Michael Warburton (Wal) v Graham/Prins
Maria O’Brien (Eng) v Harwood/Noijens
Ross Montgomery (Sco) v Turner/McEwan
Luke Littler (Eng) v Hazel/Puha

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Antony Allen (Eng) v Adams/Cole
Anastasia Dobromyslova (RDF) v Jacklin/O’Sullivan
Richard Veenstra (Ned) v Harrysson/Kadar
Brian Raman (Bel) v Gates/Haines

Dinsdag 4 januari
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
Nick Fullwell (Eng) v Barilli/Hansen
Anca Zijlstra (Ned) v Hammond/van Sleeuwen
Neil Duff (Nir) v Hogan/Thompson
Cameron Menzies (Sco) v Jones/Cameron

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
James Hurrell (Eng) v Desreumaux/Vandenbogaerde
Kirsty Hutchinson (Eng) v Smith/Shulgina
Jules van Dongen (Ned) v Raschini/De Vreede
Wayne Warren (Wal) v Shewan/Brooks

Woensdag 5 januari
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
Thibault Tricole (Fra) v Scutt/Burt
Deta Hedman (Eng) v Hyde/Kewish
Aleksey Kadochnikov (RDF) v Hine/Luke
Andy Baetens (Bel) v Parletti/McDonald

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Scott Marsh (Eng) v Richardson/Steyer
Lorraine Winstanley (Eng) v Pruim/Mercer
Derde ronde heren
Derde ronde heren

Donderdag 6 januari
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
Beau Greaves (Eng) v Murphy/Ihasz
Derde ronde heren
Derde ronde heren
Derde ronde heren

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Aileen de Graaf (Ned) v Turner/Suzuki
Derde ronde heren
Derde ronde heren
Derde ronde heren

Vrijdag 7 januari
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
Kwartfinale dames
Kwartfinale dames
Kwartfinale heren
Kwartfinale heren

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Kwartfinale dames
Kwartfinale dames
Kwartfinale heren
Kwartfinale heren

Zaterdag 8 januari
Middagsessie (vanaf 15:00 uur)
Halve finale jongens: Luis Liptow (Ger) v Bradly Roes (Ned)
Halve finale dames
Halve finale heren

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Halve finake jongens: Leighton Bennett (Eng) v Charlie Large (Eng)
Halve finale dames
Halve finale heren

Zondag 9 januari (vanaf 18:00 uur)
Meisjesfinale: Eleanor Cairns (Eng) v Wibke Riemann (Ger)
Jongensfinale
Damesfinale
Herenfinale