Home WDF Hoofdnieuws Sunparks Masters koppels: Succes voor Prins, Schuur, Van Veldhoven

Sunparks Masters koppels: Succes voor Prins, Schuur, Van Veldhoven

Sharon Prins en Tamara Schuur hebben het dames koppeltoernooi van de Sunparks Masters op hun naam geschreven. In de finale versloeg het duo Trina Gulliver en Rilana Erades met 4-3. Bij de heren ging de winst naar Patrick van Veldhoven en Davyd Venken. Met 5-1 waren ze te sterk voor Stephen Bunting en Jimmy Hendriks. Het mix koppeltoernooi is gewonnen door Ross Montgomery en Sue Gulliver. In de finale versloegen ze de jonge telgen Dimitri van den Bergh en Casey Gallagher.

In totaal verschenen er vandaag 262 heren koppels en 73 dames koppels aan de startlijn  van het toernooi in het jaarlijkse dartsfestijn in de Kempense meren te Mol.

Linkjes naar de uitslagen:
[checklist]

[/checklist]

Mixkoppels:
Halve finales:

Dimitri Van den Bergh – Casey Gallagher (Bel/Eng) – Bjorn Fransen – Kaylee de Priester (NL) 4-1
Laurent Toussaint – Marie-Christine De Becker (Bel) – Sue Gulliver – Ross Montgomery (Eng/Sco) 0-4

Finale:
Dimitri Van den Bergh – Casey Gallagher (Bel/Eng) – Sue Gulliver – Ross Montgomery (Eng/Sco) 4-5

Heren koppels:

Laatste 16          
John Walton – Jamie Hughes (Eng) _ Berry Ortse – Jeffrey Vink (NL) 1 _ 3
Yordi Meeuwisse – Bryan de Hoog (NL) _ Patrick van Veldhoven – Davyd Venken (NL/Bel) 0 _ 3
Joeri Raets – Billy Caluwaerts (Bel) _ Jonny Nijs – Christian Kist (NL) 0 _ 3
John Glasbergen – Dennis Verhaegen (NL) _ Steve Douglas – Philip Blackwell (Eng) 0 _ 3
Michael Stoeten – Jeroen Geerdink (NL) _ Carlo Ros – Pascal Kester (NL) 3 _ 1
Stephen Bunting – Jimmy Hendriks (Eng/NL) _ Gary Stafford – Eddie White (Eng) 3 _ 2
Scott Mitchell – Richie George (Eng) _ Arjan Konterman – Klaas Hooikammer (NL) 3 _ 1
Jermaine Wattimena – Marco Smit (NL) _ Stevie Plank – Ross Montgomery (Sco) 3 _ 0
Kwartfinale          
Berry Ortse – Jeffrey Vink (NL) _ Patrick van Veldhoven – Davyd Venken (NL/Bel) 1 _ 4
Jonny Nijs – Christian Kist (NL) _ Steve Douglas – Philip Blackwell (Eng) 0 _ 4
Michael Stoeten – Jeroen Geerdink (NL) _ Stephen Bunting – Jimmy Hendriks (Eng/NL) 2 _ 4
Scott Mitchell – Richie George (Eng) _ Jermaine Wattimena – Marco Smit (NL) 2 _ 4
Halve finale          
Patrick van Veldhoven – Davyd Venken (NL/Bel) _ Steve Douglas – Philip Blackwell (Eng)  4 _ 2
Stephen Bunting – Jimmy Hendriks (Eng/NL) _ Jermaine Wattimena – Marco Smit (NL)  4 _ 3
Finale          
Patrick van Veldhoven – Davyd Venken (NL/Bel)  _ Stephen Bunting – Jimmy Hendriks (Eng/NL)   5 _ 1


Dameskoppels:

Laatste 16 – Dames          
Kyana Frauenfelder – Anca Zijlstra (NL) _ Silvia Veenstra – Nadia Sebaa (NL) 2 _ 3
Casey Gallagher – Fallon Sherrock (Eng) _ Tamara van Rossum – Jessica Geldof (NL) 3 _ 0
Trina Gulliver – Rilana Erades (Eng/NL) _ Astrid Cleijsen – Samantha Graat (NL) 3 _ 1
Joyce Maas – Danielle Geerdink (NL) _ Dana Verhaegen – Brigitte Smets (Bel) 1 _ 3
Sharon Prins – Tamara Schuur (NL) _ Mieke de Boer – Vienne Schot (NL) 3 _ 0
Nicole Delie – Shirley Galliaert (Bel) _ Anneke Houben – Kerstien de Vries (NL) 1 _ 3
Hilde D’Haeseleer – Emily Bekaert (Bel) _ Elisa Schollaert – Yesim Yilmaz (Bel/Tur) 1 _ 3
Floortje van Zanten – Kristie Struker (NL) _ Paula Jacklin – Sue Gulliver (Eng) 2 _ 3
           
Kwartfinale          
Silvia Veenstra – Nadia Sebaa (NL) _ Casey Gallagher – Fallon Sherrock (Eng)  0 _ 3
Trina Gulliver – Rilana Erades (Eng/NL) _ Dana Verhaegen – Brigitte Smets (Bel)  3 _ 0
Sharon Prins – Tamara Schuur (NL) _ Anneke Houben – Kerstien de Vries (NL)  3 _ 0
Elisa Schollaert – Yesim Yilmaz (Bel/Tur) _ Paula Jacklin – Sue Gulliver (Eng)  0 _ 3
           
Halve finale          
Casey Gallagher – Fallon Sherrock(Eng)  _ Trina Gulliver – Rilana Erades (Eng/NL)   2 _ 3
Sharon Prins – Tamara Schuur (NL) _ Paula Jacklin – Sue Gulliver (Eng)   3 _ 0
           
Finale          
Trina Gulliver – Rilana Erades (Eng/NL)  _ Sharon Prins – Tamara Schuur (NL)   3 _ 4

SunparksMasters13-mixkoppelwinSunparksMasters13-win_dames-kop