Dit weekend stond in Topsporthal Ghent het gelijknamige Top of Ghent op het programma. In totaal telde het toernooi 572 inschrijvingen verdeeld over het single- en koppeltoernooi. Scott Waites pakte de titel bij de heren door in de finale de kersverse Winmau World Masters Stephen Bunting met 3-1 in sets te verslaan. Bij de dames won Irina Armstrong door in de finale met 2-0 te sterk te zijn voor Trina Gulliver.
Evenals tijdens het Open Antwerpen gingen de titels bij de jeugd naar Jeffrey de Zwaan en Marilou Daamen. Dit keer werden in de finale Bryan Coenderaerts en Sandy Gerbes verslagen. De finaleplaats van Gerbes was verrassend te noemen aangezien zij een nieuw gezicht is binnen het circuit.
Heren
Finale | |||
Stephen Bunting | 1-3 | Scott Waites | |
Halve finale | |||
Stephen Bunting (Eng) | 2-1 in sets | Jimmy Hendriks (NL) | |
Scott Waites (Eng) | 2-1 in sets | Rick Hofstra (NL) | |
Kwartfinale | |||
Stephen Bunting (Eng) | 5-2 | Martin Atkins (Eng) | |
Jimmy Hendriks (NL) | 5-2 | Paul Jennings (Eng) | |
Scott Waites (Eng) | 5-4 | Scott Mitchell (Eng) | |
Rick Hofstra (NL) | 5-4 | Glen Durant (Eng) | |
Laatste 16 | |||
Stephen Bunting (Eng) | 4-2 | James Wilson (Eng) | |
Martin Atkins (Eng) | 4-1 | Gary Robson (Eng) | |
Wesley Harms (NL) | 2-4 | Jimmy Hendriks (NL) | |
Paul Jennings (Eng) | 4-1 | Ross Montgomery (Sco) | |
Scott Waites (Eng) | 4-0 | Martin Jongejan (NL) | |
Scott Mitchell (Eng) | 4-1 | Geoffrey Marreel (Bel) | |
Fabien Theeten (Bel) | 2-4 | Rick Hofstra (NL) | |
Darryl Fitton (Eng) | 2-4 | Glen Durant (Eng) | |
Laatste 32 - Last 32 | |||
Stephen Bunting (Eng) | 4-0 | Davyd Venken (Bel) | |
Benito van de Pas (NL) | 3-4 | James Wilson (Eng) | |
Martin Atkins (Eng) | 4-2 | Christian Kist (NL) | |
Gary Stafford (Eng) | 2-4 | Gary Robson (Eng) | |
Wesley Harms (NL) | 4-3 | Brian Dawson (Eng) | |
Jimmy Hendriks (NL) | 4-1 | Geert De Vos (Bel) | |
Richie George (Eng) | 2-4 | Paul Jennings (Eng) | |
Danny Bos (NL) | 3-4 | Ross Montgomery (Sco) | |
Scott Waites (Eng) | 4-2 | Ron Meulenkamp (NL) | |
Tanguy Borra (Bel) | 1-4 | Martin Jongejan (NL) | |
Scott Mitchell (Eng) | 4-3 | Vic Marx (Bel) | |
John Newland (Eng) | 2-4 | Geoffrey Marreel (Bel) | |
Fabien Theeten (Bel) | 4-2 | Bryan de Hoog (NL) | |
Rick Hofstra (NL) | 4-0 | Francis Emonts (Bel) | |
Darryl Fitton (Eng) | 4-2 | Frans Harmsen (NL) | |
Glen Durant (Eng) | 4-1 | Marco van Rens (NL) |
.
Klik hier voor alle uitslagen bij de heren
Dames
Finale | |||
Trina Gulliver (Eng) | 0-2 | Irina Armstrong (Rus) | |
Halve finale | |||
Fallon Sherrock (Eng) | 3-5 | Trina Gulliver (Eng) | |
Anastasia Dobromyslova (Rus) | 4-5 | Irina Armstrong (Rus) | |
Kwartfinale | |||
Fallon Sherrock (Eng) | 4-0 | Sue Gulliver (Eng) | |
Anca Zijlstra (NL) | 3-4 | Trina Gulliver (Eng) | |
Anastasia Dobromyslova (Rus) | 4-1 | Aileen de Graaf (NL) | |
Rachna David (Nor) | 2-4 | Irina Armstrong (Rus) | |
Laatste 16 | |||
Deta Hedman (Eng) | 1-4 | Fallon Sherrock (Eng) | |
Karin Krappen (NL) | 2-4 | Sue Gulliver (Eng) | |
Elysa Ameye (Bel) | 0-4 | Anca Zijlstra (NL) | |
Trina Gulliver (Eng) | 4-1 | Carla Molema (NL) | |
Anastasia Dobromyslova (Rus) | 4-0 | Kathy Geeraerts (Bel) | |
Suzanne Smith (Eng) | 2-4 | Aileen de Graaf (NL) | |
Rachna David (Nor) | 4-2 | Heather Lodge (Eng) | |
Irina Armstrong (Rus) | 4-2 | Floortje van Zanten (NL) | |
Laatste 32 | |||
Kaylee De Priester (NL) | 2-3 | Deta Hedman (Eng) | |
Anneke Kuijten (NL) | 0-3 | Fallon Sherrock (Eng) | |
Karin Krappen (NL) | 3-0 | Sandy Fraeyman (Bel) | |
Sue Gulliver (Eng) | 3-0 | Nancy Van Den Bosch (Bel) | |
Elysa Ameye (Bel) | 3-0 ff | Tamara Schuur (NL) | |
Sofie Lenoir (Bel) | 1-3 | Anca Zijlstra (NL) | |
Trina Gulliver (Eng) | 3-1 | Ann-Kathrin Wigmann (Dui) | |
Carla Molema (NL) | 3-0 | Sylvie Ballieu (Bel) | |
Anastasia Dobromyslova (Rus) | 3-0 | Brenda Galle (Bel) | |
Kathy Geeraerts (Bel) | 3-2 | Kristie Struker (NL) | |
Zoe Jones (Eng) | 2-3 | Suzanne Smith (Eng) | |
Petra Hondebrink (NL) | 0-3 | Aileen de Graaf (NL) | |
Rachna David (Nor) | 3-0 | Cindy Vandenborre (Bel) | |
Vicky Martin (Eng) | 2-3 | Heather Lodge (Eng) | |
Irina Armstrong (Rus) | 3-2 | Paula Jacklin (Eng) | |
Floortje van Zanten (NL) | 3-0 | Joyce Janssens (Bel) | |
Klik hier voor alle uitslagen bij de dames
Finale | |||
Bryan Coenderaerts (Bel) | 2-5 | Jeffrey de Zwaan (NL) | |
Halve finale | |||
Bryan Coenderaerts (Bel) | 4-1 | Kevin Segers (Bel) | |
Jeffrey de Zwaan (NL) | 4-2 | Quin Wester (NL) | |
Kwartfinale | |||
Jonathan Lauretta (Bel) | 0-3 ff | Bryan Coenderaerts (Bel) | |
Kevin Segers (Bel) | 4-3 | Brian Raman (Bel) | |
Angelo Callens (Bel) | 1-4 | Jeffrey de Zwaan (NL) | |
Quin Wester (NL) | 4-0 ff | Kevin Voornhout (NL) | |
Laatste 16 | |||
Jonathan Lauretta (Bel) | ff-ff | Jan Poorter (NL) | |
Bryan Coenderaerts (Bel) | 3-0 | Ludovic Rubais (Bel) | |
Jeffrey Scholliers (Bel) | 0-3 | Kevin Segers (Bel) | |
Wesley Vandevoorde (Bel) | 0-3 | Brian Raman (Bel) | |
Angelo Callens (Bel) | 3-2 | Tim van de Poel (NL) | |
Mitchell van den Heuvel (NL) | 0-3 ff | Jeffrey de Zwaan (NL) | |
Mitchell Kamps (NL) | 0-3 ff | Quin Wester (NL) | |
Kevin Voornhout (NL) | 3-0 | Bobby Voornhout (NL) | |
Klik hier voor alle uitslagen bij de jongens
Meisjes | |||
Finale | |||
Marilou Daamen (NL) | 4-2 | Sandy Gerbes (NL) | |
Halve finale | |||
Mégane Michaux (Bel) | 0-3 | Marilou Daamen (NL) | |
Sandy Gerbes (NL) | 3-1 | Sharon Jansen (NL) | |
Kwartfinale | |||
Christel Merkestein (NL) | 2-3 | Mégane Michaux (Bel) | |
Marilou Daamen (NL) | 3-2 | Bauwke Verreydt (Bel) | |
Sandy Gerbes (NL) | 3-1 | Sharon Bracke (Bel) | |
Shauni Wastijn (Bel) | 0-3 | Sharon Jansen (NL) | |
Klik hier voor alle uitslagen bij de meisjes
.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties