Aankomende week is het alweer tijd voor de laatste week in de tiende Modus Super Series. In week 12 wordt de twaalfde en laatste plek in Champions Week bepaald.
In deze week komen maar liefst vijf debutanten in actie. Vier daarvan starten al meteen in groep A. Onder hen ook een Nederlander: Lorenzo Pronk.
Pronk heeft al behoorlijk wat ervaring in de dartwereld. De Nederlander stond in 2021 al eens op de UK Open en heeft een aantal keer deelgenomen aan Players Championships. Tijdens de laatste NDB rankings wist Pronk twee keer de kwartfinales te bereiken dus de vorm zit wel goed.
Naast Pronk maken ook voormalig jeugdwereldkampioen Keegan Brown en voormalig Aziatisch kampioen Christian Perez hun debuut in groep A. Ook de Afrikaanse qualifier Johan Geldenhuys maakt hierin zijn debuut.
Nast vier debutanten zien we ook twee vertrouwde gezichten terug in groep A: John Henderson en Jarred Cole.
In groep B komen drie ervaren Engelsmannen in actie: Lewis Gurney, Rob Collins en voormalig weekwinnaar Chas Barstow.
De Modus Super Series is live te volgen via Facebook en Youtube.
Line-Up Week 10.12:
Groep A:
Groep B:
Groep C:
De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere Nederlands kampioenen.