Als er iets nieuws op dartgebied wordt geïntroduceerd is de Oranjebar uit Mariahout er vanzelfsprekend bij. Nu met bijvoorbeeld de herintroductie van het Harrows Quadro 240 dartbord dat op zondagmiddag 30 maart samen met maximaal 48 deelnemers zal worden gevierd.
Het Oranjebar Quadro 240 darttoernooi met de terugkeer van het Harrows Quadro 240 dartbord op 30 maart 2025. Nog 24 van de maximaal 48 plaatsen zijn beschikbaar. Vergeet niet om je op tijd in te schrijven.
Het Quadro 240 dartbord
Een echte cultklassieker voor darten is terug; Het Quadro 240 dartbord is terug.
Het iconisch dartbord, voor het laatst verkrijgbaar in het midden van de jaren negentig, wordt op verzoek van de dartspelers die er meer dan 30 jaar mee bekend zijn weer op de markt gebracht.
De moderne versie van het Quadro 240 bord beschikt over;
- Ultradunne geharde draad
- Snel genezende ‘SMART’ sisaltechnologie
- ‘CLEAR SIGHT’ cijferring, die een werkelijk moderne look voor deze instant klassieker compleet maakt
Het iconische dartbord is nu beschikbaar op DartConnect en nu compatibel met de DartConnect-app zodat je je games met vrienden kunt scoren en de volgende Quadro Scoring-functies;
- Sneltoets 240 maximale score
- Rekenmachinetoetsenbord voor snelle invoer van 4x scores
- Op Quadro gebaseerde voorgestelde afwerkingen
Het belooft een prachtig dartspektakel bij de Oranjebar te worden waarbij de (her)introductie in combinatie met DartConnect extra belicht zal worden. Op zondag 30 maart aanstaande kunnen dartspelers, hun supporters en dartliefhebbers terecht in de Oranjebar in Mariahout om tijdens het Oranjebar Quadro 240 darttoernooi kennis te maken met deze revolutionaire ontwikkeling ter optimalisering van het dartplezier.
De voorinschrijving is inmiddels al een tijdje open en de volgende spelers hebben zich reeds aangemeld;
1. Peter van den Broek | 9. Jörg R. Faehrmann | |
2. Dennis van der Steen | 10. Djowy Verhagen | |
3. Eric Vossen | 11. Davy van der Zande | |
4. Toby Vossen | 12. Kelvin Mettler | |
5. Alysa de Kok | 13. Freek Flos | |
6. Tim Verhagen | 14. Stefano Fraterman | |
7. William Leijten | ||
8. Stan Vos |
In totaal maximaal 48 deelnemers (M/V) krijgen op deze zondag vanaf 13:00 uur de mogelijkheid om het Harrows Quadro 24 dartbord in combinatie met DartConnect uit te proberen en gelijker tijd te strijden om het totale inschrijfgeld dat als prijzengeld aan de spelers wordt uitgekeerd.
De wedstrijdleiding van het darttoernooi zal in handen zijn van SteenDarts. Er zal om 13:00 uur gestart worden met het spelen in poules gevolgd door een winnaarsronde en een verliezersronde met knock-out wedstrijden.
Hoe inschrijven?
De inschrijving voor deelname aan het Oranjebar Quadro 240 darttoernooi kan tot op de wedstrijddag zelf tot 12:45 uur in de bar of via een WhatsApp/Messenger bericht aan +31 61 255 40 42. Het inschrijfgeld bedraagt €10,= p.p. en VOL=VOL. De aanvangstijd van het toernooi is 13:00 uur.
Zoals iedereen van de Oranjebar gewend is zal het aantal deelnemers (maximaal 48) en bezoekers van dit evenement allen kunnen genieten van volop gezelligheid, goede dartbanen, alle denkbare consumpties en gratis parkeerplaatsen.
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties