Home PDC WK 2017 Toernooicenter

PDC WK 2017 Toernooicenter

Voorronde en eerste ronde
Donderdag 15 december (vanaf 20:00 uur)

Jamie Caven (29) 1-3 Kevin Painter
Jamie Lewis (30) 3-2 Mick McGowan
Gary Anderson (2) 3-0 Mark Frost
Michael Smith (11) 3-2 Ricky Evans

Vrijdag 16 december (vanaf 20:00 uur)
Jerry Hendriks 2-0 Warren Parry (P)
Gerwyn Price (19) 1-3 Jonny Clayton
Steve Beaton (27) 3-1 Devon Petersen
Peter Wright (3) 3-0 Jerry Hendriks

Zaterdag 17 december
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

Tengku Shah 2-1 Masumi Chino (P)
Terry Jenkins (18) 3-1 Josh Payne
John Henderson (31) 2-3 Andrew Gilding
Benito van de Pas (15) 3-1 Tengku Shah

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Ross Snook 0-2 Kim Viljanen (P)
Cristo Reyes (32) 3-2 Dimitri Van den Bergh
Stephen Bunting (16) 2-3 Darren Webster
Michael van Gerwen (1) 3-0 Kim Viljanen

Zondag 18 december
Middagsessie(vanaf 14:00 uur)

Kevin Simm 2-0 Gilbert Ulang (P)
Justin Pipe (26) 1-3 Chris Dobey
Mark Webster (25) 3-0 Joe Murnan
Ian White (14) 3-0 Kevin Simm

Avondsessie(vanaf 20:00 uur)
John Bowles 0-2 David Platt (P)
Daryl Gurney (24) 3-1 Jermaine Wattimena
Alan Norris (21) 3-2 John Michael
Phil Taylor (4) 3-0 David latt

Maandag 19 december (vanaf 20:00 uur)
Qiang Sun 0-2 Corey Cadby (P)
Mervyn King (22) 3-2 Steve West
Adrian Lewis (5) 3-0 Magnus Caris
Joe Cullen (28) 3-1 Corey Cadby

Dinsdag 20 december (vanaf 20:00 uur)
Boris Koltsov 1-2 Dragutin Horvat (P)
Brendan Dolan (23) 3-1 Christian Kist
Raymond van Barneveld (12) 3-0 Robbie Green
Simon Whitlock (17) 3-0 Dragutin Horvat

Woensdag 21 december (vanaf 20:00 uur)
Zoran Lerchbacher 2-1 Simon Stevenson (P)
Mensur Suljovic (8) 3-0 Ron Meulenkamp
James Wade (6) 3-0 Ronny Huybrechts
Robert Thornton (9) 3-0 Zoran Lerchbacher

Donderdag 22 december (vanaf 20:00 uur)
Jelle Klaasen (10) 3-1 Jeffrey de Graaf
Vincent van der Voort (20) 1-3 Max Hopp
Dave Chisnall (7) 3-2 Rowby-John Rodriguez
Kim Huybrechts (13) 3-0 James Wilson

Tweede ronde
Vrijdag 23 december
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

Ian White (14) 4-1 Jonny Clayton
Michael Smith (11) 4-3 Mervyn King (22)
Benito van de Pas (15) 4-3 Terry Jenkins (18)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Darren Webster 4-0 Simon Whitlock (17)
Gary Anderson (2) 4-0 Andrew Gilding
Adrian Lewis (5) 4-0 Joe Cullen (28)

Dinsdag 27 december
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

Mensur Suljovic (8) 3-4 Mark Webster (25)
Robert Thornton (9) 3-4 Daryl Gurney (24)
Dave Chisnall (7) 4-2 Chris Dobey

Avondsessie (vanaf 21:00 uur)
Raymond van Barneveld (12) 4-0 Alan Norris (21)
Phil Taylor (4) 4-0 Kevin Painter
Michael van Gerwen (1) 4-2 Cristo Reyes (32)

Woensdag 28 december
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

Kim Huybrechts (13) 4-0 Max Hopp
James Wade (6) 4-1 Steve Beaton (27)
Jelle Klaasen (10) 4-0 Brendan Dolan (23)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Peter Wright (3) 4-0 Jamie Lewis (30)

Derde ronde
Gary Anderson (2)4-2 Benito van de Pas (15)
Adrian Lewis (5) 3-4 Raymond van Barneveld (12)

Donderdag 29 december
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

Mark Webster (25) 3-4 Daryl Gurney (24)
Dave Chisnall (7) 4-2 Jelle Klaasen (10)
James Wade (6) 4-3 Michael Smith (11)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Peter Wright (3) 4-1 Ian White(14)
Phil Taylor (4) 4-2 Kim Huybrechts (13)
Michael van Gerwen (1) 4-1 Darren Webster

Vrijdag 30 december
Middagsessie (vanaf 14:00 uur)
James Wade (6) 3-5 Peter Wright (3)
Gary Anderson (2) 5-3 Dave Chisnall (7)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Michael van Gerwen (1) 5-1 Dary Gurney (24)
Phil Taylor (4) 3-5 Raymond van Barneveld (12)

Zondag 1 januari (vanaf 20:00 uur)
Speelvolgorde nog niet zeker
Gary Anderson (2) – James Wade (6)
Michael van Gerwen (1) – Raymond van Barneveld (12)

Maandag 2 januari (vanaf 21:00 uur)
Finale

Format

Voorronde Best of 3 sets
Eerste ronde Best of 5 sets
Tweede en derde ronde  Best of 7 sets
Kwartfinale Best of 9 sets
Halve finale Best of 11 sets
Finale Best of 13 sets

Alle sets worden gespeeld over een best of 5 legs. In alle wedstrijden, uitgezonderd de voorronde, kan er een tie-break volgen waarbij er met 2 legs verschil dient te worden gewonnen. Mocht het 5-5 in legs worden dan volgt een sudden-death leg.

Prijzengeld

Winnaar

£350,000

Runner-Up

£160,000

Halve finalisten

£80,000

Kwartfinalisten

£38,000

Derde ronde

£25,000

Tweede ronde

£17,000

Eerste ronde

£10,000

Vooronde

£4,500

Totaal

£1,650,000

9-darter bonus

£25,000

Loting voorronde
Jerry Hendriks (Netherlands) v Warren Parry (New Zealand)
Zoran Lerchbacher (Austria) v PDPA Qualifier 3
Tengku Shah (Malaysia) v Masumi Chino (Japan)
PDPA Qualifier Runner-Up v Gilbert Ulang (Philippines)
Qiang Sun (China) v Corey Cadby (Australia)
PDPA Qualifier 4 v David Platt (Australia)
Ross Snook (Canada) v Kim Viljanen (Finland)
Boris Koltsov (Russia) v Dragutin Horvat (Germany)

Toernooi Bracket

1

Michael van Gerwen (Netherlands)

V

Ross Snook/Kim Viljanen

32

Cristo Reyes (Spain)

V

Dimitri Van den Bergh

16

Stephen Bunting (England)

V

Darren Webster

17

Simon Whitlock (Australia)

V

Boris Koltsov/Dragutin Horvat

8

Mensur Suljovic (Austria)

V

Ron Meulenkamp

25

Mark Webster (Wales)

V

Joe Murnan

9

Robert Thornton (Scotland)

V

Zoran Lerchbacher/Simon Stevenson

24

Daryl Gurney (Northern Ireland)

V

Jermaine Wattimena

5

Adrian Lewis (England)

V

Magnus Caris

28

Joe Cullen (England)

V

Qiang Sun/Corey Cadby

12

Raymond van Barneveld (Netherlands)

V

Robbie Green

21

Alan Norris (England)

V

John Michael

4

Phil Taylor (England)

V

John Bowles/David Platt

29

Jamie Caven (England)

V

Kevin Painter

13

Kim Huybrechts (Belgium)

V

James Wilson

20

Vincent van der Voort (Netherlands)

V

Max Hopp

2

Gary Anderson (Scotland)

V

Mark Frost

31

John Henderson (Scotland)

V

Andrew Gilding

15

Benito van de Pas (Netherlands)

V

Tengku Shah/Masumi Chino

18

Terry Jenkins (England)

V

Josh Payne

7

Dave Chisnall (England)

V

Rowby-John Rodriguez

26

Justin Pipe (England)

V

Chris Dobey

10

Jelle Klaasen (Netherlands)

V

Jeffrey de Graaf

23

Brendan Dolan (Northern Ireland)

V

Christian Kist

6

James Wade (England)

V

Ronny Huybrechts

27

Steve Beaton (England)

V

Devon Petersen

11

Michael Smith (England)

V

Ricky Evans

22

Mervyn King (England)

V

Steve West

3

Peter Wright (Scotland)

V

Jerry Hendriks/Warren Parry

30

Jamie Lewis (Wales)

V

Mick McGowan

14

Ian White (England)

V

Kevin Simm/Gilbert Ulang

19

Gerwyn Price (Wales)

V

Jonny Clayton