Dit is waarom de overwinning van Josh Rock op Michael van Gerwen zo bijzonder is

PDC
door Patrick Megens
maandag, 24 april 2023 om 12:16
2023WCR1 Rock4
Een shockerende uitslag stond er op het scorebord na het duel tussen Josh Rock en Michael van Gerwen: 7-0. De Nederlander kreeg een zware oorwassing in de halve finale van de Austrian Darts Open zondagavond.
Dit is op zich natuurlijk al een hele bijzondere overwinning voor de 22-jarige Noord Ier. Maar er is nog een reden waarom dit zo speciaal was.
Rock is namelijk pas de tweede speler sinds Kyle Anderson in 2016 die Michael van Gerwen heeft weten te verslaan op dit toernooi. Bovendien is het pas de derde speler ooit die de Nederlander op dit toernooi heeft weten te verslaan.
Van Gerwen wist het toernooi maar liefst 4 keer te winnen en kent een zeer sterke overwinningenreeks zoals hieronder is te zien. Om dan met 7-0 van het bord te worden geveegd is extra knap voor Rocky.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading