BULLs NL

Eerste dag Bruges Belfry Darts weekend: Wie wonnen de koppeltoernooien op vrijdag?

WDF Hoofdnieuws
zaterdag, 05 oktober 2024 om 7:31
jimmy van schie do2024
De Bruges Belfry Darts beleefde gisteren een succesvolle eerste dag op de nieuwe locatie in Brugge, namelijk het sportcomplex van de Hotel School Ter Groene Poorte aan de Spoorwegstraat 14. Dit is de eerste keer dat het toernooi op deze plek wordt gehouden, en het belooft een weekend vol topsport te worden. Met het Cuesoul Bruges Open op zaterdag en het Cuesoul Belfry Open op zondag, beide WDF-toernooien van de zilveren categorie.
De toernooien trokken grote namen aan, hoewel de Belgische dartsheld Andy Baetens dit jaar niet van de partij zal zijn. De "Beast of the East", die vorig jaar zowel het Bruges Open als het Belfry Open won, verdedigt zijn titels niet vanwege hij een PDC-tourkaart heeft. Vorig jaar versloeg Baetens bij de heren in de Bruges Open-finale Kristiaan de Boer en won hij ook het Belfry-toernooi. Bij de dames zagen we vorig jaar sterke prestaties van Kirsty Hutchinson, die het Bruges Open wist te winnen door Aileen de Graaf te verslaan. De Graaf revancheerde zich echter door het Belfry-toernooi op haar naam te zetten. Dit jaar krijgen we gegarandeerd nieuwe winnaars te zien, wat de spanning nog verder opvoert.
Opwarmer: Nederlandse koppels domineren
Als opwarmertje voor het grote toernooi werd vrijdag het koppeltoernooi gespeeld, waarin 116 herenkoppels en diverse dameskoppels deelnamen. Vooral de Nederlandse tandem Wesley Plaisier en Jimmy van Schie was niet te stoppen. Zij domineerden het heren koppeltoernooi en versloegen uiteindelijk de Belgische combinatie Xanti Van den Bergh en Brian Raman met een overtuigende 5-1 overwinning in de finale. Plaisier en Van Schie verloren slechts zes legs gedurende het hele toernooi, wat hun consistentie en kracht onderstreepte.
De halve finales waren eveneens spannend. Plaisier en Van Schie schakelden het koppel Mooijman en Colvers uit met 5-2, terwijl Van den Bergh en Raman in de andere halve finale de Nederlander Moreno Blom en zijn Belgische partner Sybren Gijbels met 5-3 versloegen. Het publiek genoot van de spannende strijd tussen de buurlanden.
Dameskoppel toernooi
Bij de dames was het de Nederlands/Belgische formatie Noa van Leuven en Petra Luyten die het koppeltoernooi op hun naam schreven. Zij lieten geen enkele leg liggen gedurende het hele toernooi en domineerden de finale door de Belgische dames Wendy Decender en Silke De Freyne met 4-0 te verslaan. Van Leuven en Luyten waren vanaf het begin het sterkste team en bewezen dat met hun vlekkeloze score.
Het belooft een fantastisch dartsweekend te worden in Brugge, waar de beste spelers uit België, Nederland en daarbuiten het tegen elkaar zullen opnemen.

Jelti

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

© 2025 Dartfreakz.nl - Alle rechten voorbehoudenPowered by Newsifier