Co Stompé voor de rechter vanwege belastingproblemen

Nederland Hoofdnieuws
maandag, 21 augustus 2017 om 16:18
Co Stomp Dutch Open 2017

Op internet zijn berichten verschenen dat Co Stompé en zijn vrouw Daniëlle voor de rechter moesten verschijnen vanwege belastingfraude.

Dartfreakz.nl heeft navraag gedaan bij Daniëlle en hieruit bleek dat verschillende media niet de volledige waarheid vermeldden. De genoemde fraude is immers nog niet bewezen en daardoor is ook een eventuele straf voor het echtpaar nog onbekend. Daarnaast zou het verschuldigde bedrag minder groot zijn dan de bedragen die andere media vermeldden.

Volgens de familie Stompé zou het ongeveer 25.000 euro zijn en niet, zoals andere media meldden, meer dan een ton. Daarom wordt nu ook onderzocht hoe groot dit bedrag nou is. 

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
april 2025
13
zo.
13 april om 15:19 - 13 april om 15:19
Ede

  Voor meer informatie over de NDB Ranking klik hier.

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: